Sierra Bees

Ár:   $2.5   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. július 9.

Ár:   $2.5
Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Színt és fényt adó ajakbalzsam, mely nem tartalmaz FD&C színezékeket és kármint.

4 árnyalatban kapható

ancsr

2018. március 14.

Mauve: egész jó színe van és a hidratáló hatása sem rossz. Nem fog hiányozni ha elfogy, de azért elhasználom.
Red: ennek viszont nagyon nem csak piros színe van, van benne valami aranyos csillogás, ami elképesztő giccsessé teszi a színt. Esküszöm ennek még a hidratáló hatása sem olyan jó. Ráadásul nem lehet vékonyan felvinni, mert "folyik". Ezt is elhasználom szép lassan, de csak azért, mert nem akarom kidobni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

anoncsi

2016. július 20.

Én nagyon szeretem ezeket a kis ajakszinezőket,kelles az illatuk és nagyon szép enyhe színt adnak. Én úgy vettem észre hogy egész jól hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

ChicRaspBerry

2016. május 9.

Nem túl erős a színük, viszont nekem nagyon puhák lesznek tőle az ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Nem túl erős a színük, viszont nekem nagyon puhák lesznek tőle az ajkaim.

Lauu

2016. január 29.

iHerb-es rendeléshez csaptam hozzá, mert ajakápolót kerestem és nem tudtam eldönteni melyik szín legyen. Ez olyan nesze semmi termék, hidratál is meg nem is van is színe meg nincs is. Nem szerettem meg, a kutyasétáltatós kabátom zsebében lakik az egyik, mert az erdőben barangolásra tökéletes, de ettől többet nem tud. A többit elajándékoztam barátnőknek, ők sem szeretik. Ennél fényévekkel jobb ajakápolók vannak, csak becsületből kenegetem el, mert sajnálom kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

kryptonklary

2015. október 2.

Nagyon jó mind, és szerencsére nem erős a színük, az illatuk is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Nagyon jó mind, és szerencsére nem erős a színük, az illatuk is kellemes.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters