Sigma

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: samelike, Módosítva: 2015. május 29.

Kategória:   Ecsetek

natulcien

2018. január 3.

Hát igen, az ecsetek Ferrárija ahogy mondani szokták. Tökéletes. Ha lehetne minden ecsetemet Sigmára cserélném, de elég borsos az ára. A legtömöttebb, legpuhább szőrök, nagyon szépen adja le a porfestéket. Nekem nagyon bevált, és tuti szerzek még belőle, mert még nagyobb élmény vele a sminkelés. Az a baj, ha valaki egyszer megtapasztalja, hogy ilyen is lehet egy ecset utána nehéz lejjebb adni. Jessup, Nanshy, Morphe, ebay-es bambusz ecsetekkel tudtam összehasonlítani és messze viszi a pálmát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.