Sigma Beauty

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: malvada, Módosítva: 2016. november 2.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Nagyfejű ecset, amely segíti a púder egyenletes eloszlatását.

Geva74

2019. július 8.

Inkább bronzositáshoz használom, mint púderezéshez. Tökéletes végeredményt lehet elérni vele, persze meg kellett találni a hozzá való bronzert is. Amióta megtaláltam azóta rendszeresen használom, sokáig nem nyultam hozzá. Negatívum, hogy túl hosszú a szára, így nehéz szállítani a neszeszerben. Szőre nem hullik, kellemes érzés, amikor az archoz ér. Ecset tartja a formáját rendszeres tisztítás mellett is. Minőségi darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

missmici

2019. február 21.

Két darab is van belőle, az egyiket púderezéshez, a másikat bronzosításhoz használom. Remekül tudok vele bronzosítani egyébként, mert nagyon természetes hatást lehet vele elérni a mérete miatt, nem kell küszködnöm a vonalak eldolgozásával. Púderezésre is tökéletes. Puha, kellően tömör, nem szúr, nem hullik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

szannamari85

2018. november 4.

2 csillag a jelenlegi vélemény? Komolyan? Az lehet, hogy nem legpuhább ecset a földön (megjegyzem NEM szúr vagy ilyesmi, kellemes a használata, de valóban vannak tőle puhább sörtéjű ecsetek), de én több mint 2 éve nyüvöm és semmi baja, olyan mint új korában. Bírja a strapát, a mosást, egyetlen szőrszál sem hullott ki belőle, ugyanúgy tartja a formáját mint amikor hozzám került, és szerintem ezek a legfontosabbak.
Több pl. Morphe, Zoeva ecsetem van/volt, első 1-2 mosás után teljesen elvesztették az eredeti formájukat, a ragasztásuk elengedett (főleg a Morphe), botrány. Hosszú távon használhatatlanok.
A Sigma márka számomra a tartósságot jelenti, nekem minden fillért megért, mert éveken át társam marad. Hozzáteszem az összes Sigma ecsetemről mindezt el tudom mondani, és emiatt szinte csak ezzel a márkával "dolgozok" már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Kodi

2018. február 11.

Karin videóiban láttam ezt az ecsetet, akkor kezdte el dolgozni bennem az agyrágóbogár (a lá boszi után szabadon), meg is rendeltem a limitált kiadását. Kicsit ledöbbentem az eddigi rossz véleményeken, egyáltalán nem olyan rossz ez az ecset. Ami nem tetszik benne, hogy véleményem szerint túl hosszú a nyele és biztos vagyok benne, hogy ez a tulajdonsága inkább profi felhasználásra teszi alkalmassá. Talán ezért nyúlok hozzá kevesebbet. Saját példányomat fel is tettem az eladóim közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 11.

Tuti

2017. október 30.

Nekem ebből az utazóméret van meg, amit ajándékba választottam a rendelésem mellé. Szerintem túl kicsi a feje és nem elég puha, mivel inkább merevek a sörtéi. Nagyon hullajtja a szálait használat közben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

malvada

2016. október 23.

Számomra érthetetlen a Sigma ecsetekért való általános lelkesedés, igaz, ez az első Sigma ecsetem, egyben az utolsó is. A legrosszabb kínai kamuecset minőségét is alulmúlja. Kellemetlen tapintású, szintetikus szálak, és ami a legidegesítőbb: még egyszer sem sikerült úgy púdert felvinni vele az arcomra, hogy ki ne hullott volna egy-két sörte, ami persze mindig a bőrömön landol. Nem is értem, ezt komolyan gondolják a gyártók, ráadásul 30 dollárért?! Aki teheti, messze kerülje el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.