Sigma Beauty

Ár:   19 750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. június 17.

Ár:   19 750 Ft

• 8 szemhéjpúder
  • 2 pirosító
  • 1 highlighter
  • 2 ecset (F40, E55)

nagypiroska1990

2016. január 27.

Különleges,gyűjtőknek való darab,a megszokott UD színvonallal,csodálatos színekkel.Annyira szeretem néha csak úgy elővenni és nézegetni ! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

Tiara

2013. július 27.

Én is imádom ezt a palettát, nekem a héten érkezett meg, már alig vártam! :) Elegás a doboza, praktikus a kialakítása és a színek, egyszerűen gyönyörűű... Az egyetlen "problémám" vele, hogy az E40-es ecset természetes szőrből készült, így mosás után is marad némi jellegzetes illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 27.

rekag

2013. július 11.

Imádom ezt a palettát, talán a türkiz kivételével mindegyiket rendszeresen használom. A highlighter is gyönyörű, a pirosítók pedig nagyon természetes hatásúak. Egyik sem porol, könnyű felvinni, gazdagon pigmentált és nagyon tartós színek. Az ecseteknek külön örültem, mert nem volt még sigma ecsetem. Plusz kaptam ajándékba egy szemkontúr ecsetet is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.