Sigma Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: musume, Módosítva: 2013. április 9.

Bőrtípus:   Száraz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Anheszenamon

2018. október 18.

Nekem is a Notre Dame színben van meg és imádom. Annyira különleges szín, hogy nem is igazán tudom körülhatárolni. Lilás-taupe, de mégis mintha barnás is lenne, bár rajtam egyértelműen lilás-szürkés, pont az a tónus amit szeretek magamon. Az egész mozgó szemhéjra felviszem és egy matt semleges satírozószínnel eldolgozom az éleket és kész is a smink. Rohanós napokon is tökéletes. Nem vagyok mono párti, jobban kedvelem a palettákat, de az ilyen különleges színekért érdemes vásárolni egy-két mono szemfestéket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Bonita00

2015. január 27.

A kéket vettem meg, azt a mély, sötét kéket. Gyönyörű...igaz ugyan, ezen márka krémes ceruzájával használtam alapnak. Drága, 3200 Ft a MakeUp Pláza oldalról. Ha csak magamra akarom használni, lehet sosem fogy el. Nem sajnáltam rá a pénzt. De jobban megérné, hogy másokat is festenék vele. Jó minőségű, ezt is vártam ennyiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 27.

varadi85

2013. május 28.

A Notre dame árnyalatban van meg, ami egy nagyon különleges szín: lilás-barnás árnyalat, aminek arany fénye van. Nagyon kellemes bársonyos állagú, és eléggé pigmentált, viszont picit porzik és potyog, emiatt egy csillagot levonok.
Egy jó szemhéjalappal (pl. Sigma szemhéjalap) órákig a helyén van.
Bejegyzés képekkel itt: http://theverystyle.blogspot.hu/2013/05/elso-benyomasok-sigma-termekek.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

Egy jó szemhéjalappal (pl. Sigma szemhéjalap) órákig a helyén van.