Signal

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A természet ihlette, a sörték természetes himalája kősót tartalmaznak, mely tisztaságáról ismert. Hatékonyan távolítja el a lepedéket az ínyvonalról, hogy a fogak tiszták legyenek és segítsen megőrizni az íny egészségét. A 3 ponton hajlított nyak segít elérni és tisztítani a hátsó fogakat.

fioretta

2021. február 20.

Nagyon jól bevált, egyik kedvenc fogkefém. Könnyen tisztíthatóak vele a hátsó fogak is, jól eltávolítja a lepedéket. A külső sorban lévő hosszabb, puha, vékonyabb sörték kellemes érzetet adnak az ínynek fogmosás közben. Tetszik a nyél kialakítása, de a nyelvtisztító rész lehetne kicsit "érdesebb".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Dorotii66

2020. március 16.

Puha, nem sérti az ínyemet, az árához képest jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Puha, nem sérti az ínyemet, az árához képest jó.

Nessy

2019. augusztus 19.

Gyorsan kellett fogkefe+fogkrém, a Signal Nature termékek épp akciósak voltak, ezért vásároltam meg a szokásos Curaprox Ultra Softom helyett (7-8 éve használom). Igazából nagyon kellemes meglepetés volt, bár természetesen nem olyan puha, tömött és selymes a sörtéje mint a Curaproxnak. Kicsit sérti az ínyemet, de vérzést nem okoz és jól tisztít.
Próbálkoztam már néhány olcsóbb "soft" fogkefével mióta Curaprox hívő vagyok, de ez az első amit tényleg tudok is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.