Signal

Ár:   900 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fioretta, Módosítva: 2021. március 5.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Hosszú és különlegesen vékony nyakának és kis fejének köszönhetően segít elérni a nehezen tisztítható és elérhető fogakat. Fogorvosi eszközök inspirálták: az első fogkefénk, aminek a nyele fémet tartalmaz.

fioretta

2021. április 19.

A sörték kicsit kemények és merevek. A feje közepes méretű, mégis - talán a kialakítás miatta - inkább csak a nagy, hátsó rágófogak felületére könnyű használni. Lassan kopik, nem állnak szét a sörték többhetes használat után sem. A fej hátsó feléről hiányoltam a nyelvtisztító részt. A nyél kialakítása praktikus, kézre áll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.