Signal

Ár:   869 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 869 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. június 14.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 869 Ft

Klinikailag bizonyítottan azonnal fehérebb fogak, már egy mosás után.

Ár: 869 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

d.anett89

2021. október 29.

Nagyon szeretem. Az íze sem rossz, számomra..sokkal fehérebbek tőle a fogaim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

Nagyon szeretem. Az íze sem rossz, számomra..sokkal fehérebbek tőle a fogaim.

navyblue.km

2021. július 17.

Jó ez a fogkrém, évek óta használja az egész család. Erős, mentolos illata van, jól tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

senskin

2021. június 18.

A fehérítés nem jelent semmit, nem lehet csak úgy fogat fehéríteni,. Mindenkinek más árnyalatú a foga, esetleg egy árnyalatot javíthat. Jó fogkrém, erős amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Kremcica

2021. március 17.

Fehéríteni nem fehérít, de korrekt mindennapos fogkrém. Kellően mentolos de nem túlzóan, jól tisztít de nem szárítja a számat. Durva kék színe van ami be tudja fogni a ruhát, ha nem figyelünk rá. Egynek elmegy, nem árt de nem ad pluszt csak szimpla fogkrém. Ha így nézzük a funkcióját tökéletesen beteljesíti, de mivel fehérítést ígér így le kell pontoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Sziszikee58

2020. december 3.

Nagyon minimálisan, de én úgy látom, hogy fehérít. Ha ezt nem nézem, akkor viszont teljesen jó fogkrém, jól tisztít, az íze is pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 3.

AVoracsek

2020. október 19.

Jól tisztít, és az íze is kellemes, viszont egyáltalán nem fehéríti a fogamat. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

barbarabalog

2020. július 22.

Jó az íze, jól tisztít, de sajnos nekem nem fehérít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

Jó az íze, jól tisztít, de sajnos nekem nem fehérít :(

ausmorzs

2020. január 3.

A fehérítő hatását halványan tapasztaltam, viszont olyan érzésem volt fogmosás után, mintha lecsiszolta volna a fogaimat. Többszöri használat után érzékenységet okozott hidegre, melegre, cukorra így elhagytam. Más fogkrémet használva pár nap múlva elmúlt az érzékenység. Biztos, hogy nem fogom ismét használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

georginasz

2019. december 6.

Utazóméretben vettem meg egy nyaralás során. Nagyon friss érzést adott használat után és nagyon szépen mutatott a fogkefémre kinyomva a sok kis csillám miatt. :D A fogaimat szerintem tényleg fehérebbé tette a kis tubus elhasználásáig. Elégedett vagyok ezzel a fogkrémmel, úgy hatott, ahogyan ettől a márkától elvártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

macooka

2019. december 1.

Sajnos ez nekem nem jön be. Egyrészt nem olyan látványos a fogfehérítő hatása, mint a Colgate-nek (igaz, az drágább is és nem optikai fehérítő van benne), másrészt borzalmasan túlhabzik, harmadrészt nagyon ragaszkodik a szám barázdáihoz és nehéz lemosni. A csavaros kupak már csak hab a tortán :) Kipróbáltam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1