Signal

Ár:   869 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 869 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. június 14.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 869 Ft

Klinikailag bizonyítottan azonnal fehérebb fogak, már egy mosás után.

Ár: 869 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
ausmorzs

2020. január 3.

A fehérítő hatását halványan tapasztaltam, viszont olyan érzésem volt fogmosás után, mintha lecsiszolta volna a fogaimat. Többszöri használat után érzékenységet okozott hidegre, melegre, cukorra így elhagytam. Más fogkrémet használva pár nap múlva elmúlt az érzékenység. Biztos, hogy nem fogom ismét használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

georginasz

2019. december 6.

Utazóméretben vettem meg egy nyaralás során. Nagyon friss érzést adott használat után és nagyon szépen mutatott a fogkefémre kinyomva a sok kis csillám miatt. :D A fogaimat szerintem tényleg fehérebbé tette a kis tubus elhasználásáig. Elégedett vagyok ezzel a fogkrémmel, úgy hatott, ahogyan ettől a márkától elvártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

macooka

2019. december 1.

Sajnos ez nekem nem jön be. Egyrészt nem olyan látványos a fogfehérítő hatása, mint a Colgate-nek (igaz, az drágább is és nem optikai fehérítő van benne), másrészt borzalmasan túlhabzik, harmadrészt nagyon ragaszkodik a szám barázdáihoz és nehéz lemosni. A csavaros kupak már csak hab a tortán :) Kipróbáltam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

peachyglow

2019. október 30.

Rá voltam kattanva a Glossy Chic-re és ki akartam próbálni, aztán megnéztem, hogy körülbelül egy csillámlást szabályozó és egy mentolos ízt szabályzó összetevőben különböznek egymástól, de egyébként ugyanannyiba kerülnek csak ez 75 ml-es. Mindegyiket kipróbáltam végül, de ezt veszem mindig újra. Tudom, hogy nem tartós a fehérítés, de genetikailag sárgásabbak a fogaim és kávézom is, viszont ezután a fogkrém után sokkal szebb, még ha csak ideiglenesen is és ezzel én már elégedett vagyok, mert eddig más fehérítős fogkrémmel sajnos még ez sem volt elmondható. Egyébként jól frissít, nekem tetszik, hogy kék, bár a takarítás tényleg macera, nem lettek érzékenyebbek a fogaim vagy az ínyem. Lassan egy éve használom ezt a terméket, és ha utazásnál nem ezt viszem magammal rettentően zavar, hogy nem ezzel mosok fogat. Én elektromos fogkefével használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

szabonikolett120

2019. május 8.

Fogmosás után látszódik az optikai fehérítő...DE szárít és nálam egy idő után kellemetlen fémes ízt hagyott a számban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Evelyn31

2019. április 3.

Ez a legeslegkedvencebb fogkrémem. Mindig ezt veszem újra,talán ez az egyedüli termék,amit mindig újra veszek és nem cseréltem még le. Fehérítő hatása is látványos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Esztuci

2019. március 19.

Sokszor veszem újra, bár számomra a Glossy Chic a favorit, időnként visszatérek ehhez, ha a mentolos friss érzésre vágyom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.

Candy21

2019. március 14.

Kedvenc fogkrémem már csak ezt veszem. Nem bántja a nagyon érzékeny fogínyem. Jó az íze nem túl mentolos. Jól tisztít. Nekem fehérített a fogaimon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

LeticiavW

2019. március 14.

Szerintem nagyon jo fogkrem. Evek ota ezt hasznalom. Nem mondom, hogy tokeletes, mert tenyleg szarit, de nem talaltam ennel jobb feheritos fogkremet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Lillaa

2019. március 12.

En sem vartam nagy csodat .. es nem is tortent, plusz az izeert sem voltam oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

En sem vartam nagy csodat .. es nem is tortent, plusz az izeert sem voltam oda.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1