KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Signal

Ár:   869 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 869 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. június 14.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 869 Ft

Klinikailag bizonyítottan azonnal fehérebb fogak, már egy mosás után.

Ár: 869 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

dundicat

2018. október 28.

Szerintem is csodás! Kicsit fehérebbek a fogaim, pedig rengetek kávét iszom. Az ínyem érzékeny, de olyan ritka a fogkrém ez, amitől nem vérzik. A párom használta, én meg rákaptam vele, és már én is szeretem :) Megfelelő mosási technikával és egy jó fogkefével egész sokat tud javítani a fogak színén.

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

bogyocska

2018. október 23.

Nem értelek titeket! Olvasni csak tudtok, nem? Optikai fehérítő! Kb. az első teáig, kávéig ok! Akinek eleve sárgás színű a foga, nem az a filmbeli hófehér, annak a büdös életben nem lesz hófehér, csak majd ha protézis kell! Szerintem szuper! 5 csillag!

bogyocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

annajeney

2018. október 15.

Szerintem tartós alkalmazással nagyon szép eredmény érhető el vele. A többi "nagy" márkával összehasonlítva ez mérföldekkel jobb nekem. Az ára sem vészes ehhez mérten. Szertintem a termékcsalád minden tagját próbáltam már, és mindet szerettem.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

GRA

2018. szeptember 15.

Amiota létezik ezt használjuk. A fogaim fehérebbek, jó az íze, jól habzik. És a csodás kék színe miatt nagyon jól látszik a fehér mosdón, így véletlen sem marad fogkrémes. 😀

GRA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

sziluetta

2018. szeptember 5.

Szerintem semmit sem fehérít, szimpla fogkrém és kész. Nagyon mentolos, kiszárítja a szám, nem ízlik, nem jó érzés használni.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

THE94

2018. augusztus 7.

Nagyon kiszárítja a számat, de talán valamit tényleg fehérít, viszont nekem ez így nem éri meg.

THE94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Rozsdas

2018. március 23.

Én erről is csak jót tudok mondani. Évek óta használom, de volt már olyan időszak, hogy egy-két hónapra váltottam. Látszott a változás, a fogaim azonnal sárgulni kezdtek. De amikor visszatértem, azonnal fehérebbek lettek a fogaim. Nem szívesen váltanék másra.

Rozsdas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

domcsismiracle

2018. március 18.

2 tubus után vagyok: Fehéríteni talán tényleg fehérített, de az biztos, hogy rettentően érzékennyé vált tőle egy tömött fogam és az ínyem, így le kell cserélnem.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Marcsus

2017. december 21.

Az előtte használt Biocom-os fogkrémem sokkal frissebb leheletet adott, jobban tisztított és ezáltal kellemesebb érzetet is adott, mint ez a termék. Ízre jó, kevés is elég belőle, és optikailag még fehéríthet is, én legalábbis úgy látom, de tudom, hogyha leváltom, ez a hatása megszűnik. Miután használom, 15 perc eltelik és szinte semmi frissességet nem érzek. Így sajnos ez számomra egy tök átlagos fogkrém.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

reka56

Korcsoport: < 18
2017. december 3.

Hosszabb használat után mutatja ki azt, hogy valóban fehérít. Az íze nagyon jó. Csak ajánlani tudom :)

reka56
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 3.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!