Silanus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. július 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Bőrnyugtató és gyulladásgátló hatású kamillavirág-kivonatot tartalmaz. Rendszeres használata védi a bőrt.

blackrose

2019. január 1.

Univerzális ternèk. Nyugtatja az irritált bőrt, szárazsamponnak sem rossz,sőt a hófehèr bőrömön az alapozót is tudja fixálni, persze csínján kell bánni a mennyisèggel, de van hogy csak mattítom vele az arcom. Szeretem az illatát, mindig veszek belőle ha elfogy, bár sokáig kitart ès mindössze csak pár száz forint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Floree

2018. november 29.

Tegnap vettem elő a szekrényből, de egyébként is szoktam néha a gyorsan zsírosodó hajamra használni, ami a három napja, otthon vágott frufrumra különösen érvényes. Eléggé elkezdett zsírosodni sajnos ez a rész, de gyorsan rászórtam ebből a hintőporból, és voilá', mint aki most mosott hajat! Még most is vállalható a frufrum, így nem kell felcsatolnom. Ezzel még kihúzom 1-2 napig úgy, hogy hétfő este mostam hajat. Szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Vikinca

2018. szeptember 9.

Elmegy egynek, de nem lett a kedvencem. Túl nagyok a szemcséi és szárazsamponnak nem tudom használni emiatt. Kész katasztrófa lesz miatta a fésülködés, folyton elakad a hajamban a fésű és ősz hatású lesz a végeredény, ha sokat használ az ember belőle. Epilálás után viszont egész jól meggyugtatja a bőrt, sokkal kevésbé pirosodnak be a szőrtüszők és hamarabb is halványulnak el. Gyantához is jól bevált, ezzel kombinálna nincsenek baleseteim - volt már rá példa, hogy a gyanta itt-ott lehozta magával a bőrömet is :D.
Púderként is használtam már, teljesen megfelelt erre a célre is, jól lemattította az alapozót. Tavaly nyáron a tarkómon is kijött az ekcémám, ilyen látvánnyal nem mertem összefogni a hajam, viszont így meg a folyamatos izzadás még inkább irritálta és heteken át égett meg viszketett. Kenőccsel nem akartam megpróbálni kezelni, mert így is állandóan nedves meg ragacsos volt a verejtékezés miatt, ezért inkább behintőporoztam. Nem, nem múlt el tőle, de sokat javított a komfortérzetemen. Az izzadás mennyisége is mérséklődött, így kevésbé volt irritált és szép lassan eljutottam odáig, hogy már csak látványra volt gázos a szitu. (Tudom, ekcémára nem valami jó ötlet parfümös meg alkoholos dolgokat tenni.)
Az illatta tetszik, kellemesen kamillás, nem olyan émelyítően parfümös, mint egyik-másik hintőpor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

FooZoGo

2017. december 27.

@bubilany: detto!
Hintőpor, ennyi, mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

@bubilany: detto!
Hintőpor, ennyi, mint a többi.

bubilany

2017. november 21.

Klassz kis cucc :) Púdert helyettesítem néha vele és a szárazsampont. Mindíg van a szekrényemben!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Linuxo

2017. szeptember 10.

Több flakonnal elhasználtam már belőle, és állandóan kell lennie itthon. Nagyon sokféle képen használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

szilva1987

2016. szeptember 6.

Picit durvább állagú mint a többi általam próbált hintőport, a drogériás saját márkásakat jobban szeretem. Ebből elhasználtam egyet, nem volt rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Demonshadow

2015. február 12.

Már hosszú évek óta állandó szereplő a reggeli fürdőszobai rutinban. Eleinte anyu használta hajra, lábra, aztán én is kipróbáltam a felfrissíteni kívánt hajamhoz. Fantasztikus, hogy ilyen olcsón lehet nyerni néhány napot a következő hajmosásig. Az illatát szeretem, viszont száraz samponként kevésbé jól funkcionál, mivel ha már csak egy picivel többet teszek a fejemre a kelletén, egyből ősz lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Klau$$x

2014. május 6.

szupi! nagyon jó. Elég pattanásos az arcom és szoktam rá tenni. Furán hangzik de javúlt töle. Ajánlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 6.

AngEy

2013. szeptember 16.

kicsit durvább szemcséjű, és van benne alkohol, nem gondolom, hogy ez a kis mennyiség szárítaná a bőrt, max a bacik ellen lehet benne
Viszont azt nem értem, hogy az olaszul írt összetevő listában nincs alkohol, és alatta ki is emelik, hogy nem tartalmaz.D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract