Silky Baby Sensitive  Care+ Wipes Törlőkendő

Silky Baby Sensitive Care+ Wipes Törlőkendő

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   65 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aylawitch, Módosítva: 2017. május 23.

Kiszerelés:   65 db
Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Sylky Baby Sensitive vastag baba törlőkendő kiválóan alkalmas a baba egész testének tisztítására egészen újszülött kortól. Gyengéden ápolja és kíméletesen tisztítja a kicsik érzékeny bőrét, mint a tiszta víz.

Aylawitch

2017. május 11.

Ami jó az érzékeny babapopsinak, az bizony jó az én arcbőrömnek is! :D Elsődleges szempont volt, hogy illatmentes legyen és ne csípje a bőrömet, mivel én sminklemosónak használom! Évek óta ezt vásárolom és minden szempontnak megfelel, ezért amíg gyártani fogják és nem módosítanak az összetevőin, én biztos, hogy e mellett maradok. Egyszerű és gyors a sminklemosás vele, de a meleg nyári napokon is magamnál tartom, mivel remek érzés felfrissíteni vele a bőrömet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Vitaminok: Panthenol