Sioris

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2020. november 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az arcradír segít csökkenteni a megnagyobbodott pórusok méretét és a mitesszerek megjelenését. A zabliszt az egyik legnyugtatóbb természetes összetevő, amelyet a bőre megengedhet magának. Összetételének 86% -a organikus zablisztből és más szemcsékből készül. A radír eltávolítja a szennyeződéseket a bőr felső rétegéből anélkül, hogy a bőrt irritálná. Rizsport tartalmaz, amely fényesíti a bőrt, puhává és hidratáltá teszi. Rendkívül sokoldalú termék, mert sima vízzel kombinálva, arctisztítóval vagy akár mézzel keverve is használható. Minden bőrre alkalmas, ideértve az érzékeny bőrt is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

umpalumpa

2022. január 18.

Vonzott a természetessége és bevallom régen szerettem a dörzsis, aprószemcsés radírokat. Drága volt nagyon, de egy elborult pillanatban bevállaltam.
Csak vízzel szoktam trutyisra pépesíteni a tenyeremben és így kenem fel a tiszta arcomra legtöbbször zuhanyozás közben. Rajta hagyom pár percig és mint egy régimódi radírral átdörzsölöm a képemet, majd lemosom. A szemcséi a víztől kicsit megpuhulnak, szerintem egy kis olaj is kioldódiki belőlük, mert nem húzódik után a bőröm. Nem karmol, nagyon kellemes, masszírozó érzés használni.
Már lejárt a szavatossága, de nem érzem, hogy változott volna rajta bármi, bátran használom tovább. Ha nem veszem újra az az ára miatt lesz, bár nem fogy gyorsan, mégis ütősnek érzem. Egyébként szívesen ajánlom a teljesen természetes alapú krémmániásoknak, akik szeretik a biztonságos összetevőket és nem bánják, ha nem illatosított, hanem gabonaszagú arcápolót kennek magukra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 18.

Hidratálók: Propanediol