Sisley

Ár:   77 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 9.

Ár:   77 300 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A Crème Phyto-Aromatique egy intenzív nappali krém, mely célzottan rugalmassá és ragyogóvá teszi a bőrt, és fiatalos külsőt kölcsönöz. A növényi kivonatok (karitévaj, ratánia, ázsiai gázló) és illóolajok (majoranna, zsálya, boróka) kombinációja stimulálja a bőrt, nedvességgel és értékes tápanyagokkal látja el azt. A tápanyagoknak köszönhetően a bőr visszanyeri feszességét és ismét fiatalosnak hat. Könnyű, finom textúra matt finish-sel.