Sisley

Ár:   26 800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 21.

Ár:   26 800 Ft
Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas

A Phyto 4 Ombres egy szemhéjfesték szett, amellyel kedvünk szerint játszhatunk a színekkel, hogy tekintetünknek a legkülönbözőbb hangsúlyokat adhassuk. Csúcstechnológia során kifejlesztett formulája növényi hatóanyagokban gazdag (zöld tea, fehér liliom, kamilla), így ápolja az érzékeny szemhéjat és a szemkörnyéket. A mikropigmenteknek és gyöngyház-részecskék kiegyensúlyozott koncentrációjának köszönhetően tökéletes eredményt nyújt. Az egyedülálló, púder és gél közötti textúra segíti az ultrakönnyű felvitelt. A hosszantartó szemhéjfesték nem rakódik le sem a ráncocskákban, sem a szemhéjredőben. Változatos sminkelésre ad lehetőséget, a kezdve természetestől egészen az intenzívig. A számos finis lehetőségnek köszönhetően (ragyogó, matt, metálos, opálos…) a Phyto 4 Ombres kifejező sminket eredményez, amely megragadja a fényt. Előnyei: egy mágneses box exkluzív sakktábla dizájnnal, egy tükör a smink frissítésére és egy aplikátor, kifejezetten erre az egyedülálló textúrára kifejlesztve.