Sisley

Ár:   26 800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2022. május 23.

Ár:   26 800 Ft
Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   Marionnaud

A Phyto 4 Ombres egy szemhéjfesték szett, amellyel kedvünk szerint játszhatunk a színekkel, hogy tekintetünknek a legkülönbözőbb hangsúlyokat adhassuk. Csúcstechnológia során kifejlesztett formulája növényi hatóanyagokban gazdag (zöld tea, fehér liliom, kamilla), így ápolja az érzékeny szemhéjat és a szemkörnyéket. A mikropigmenteknek és gyöngyház-részecskék kiegyensúlyozott koncentrációjának köszönhetően tökéletes eredményt nyújt. Az egyedülálló, púder és gél közötti textúra segíti az ultrakönnyű felvitelt. A hosszantartó szemhéjfesték nem rakódik le sem a ráncocskákban, sem a szemhéjredőben. Változatos sminkelésre ad lehetőséget, a kezdve természetestől egészen az intenzívig. A számos finis lehetőségnek köszönhetően (ragyogó, matt, metálos, opálos…) a Phyto 4 Ombres kifejező sminket eredményez, amely megragadja a fényt. Előnyei: egy mágneses box exkluzív sakktábla dizájnnal, egy tükör a smink frissítésére és egy aplikátor, kifejezetten erre az egyedülálló textúrára kifejlesztve.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tarzicia

2021. december 11.

Két változat létezett ebből a szemhéjnégyesből, az egyik a 2 Mystery, egy kékes-szürkés színösszeállítás, a másik az 1 Dream, ami rózsaszín-barna, ennek a képe látható itt a terméklapon, és ez van meg nekem.
Régóta alapdarab nálam, ezek az én bevált színeim, már gondolkodás nélkül nyúlok utána.
Mind a 4 szín elegáns, visszafogott, nem túl fényes, hétköznapra tökéletes.
A két sötét színből a sötétbarnát a szempillasorban használom, kicsit elsatírozva, a világosabbikat, ami egy rezes barna, meg a külső V-ben. De a két világos szín a kedvencem, miattuk vettem meg annak idején ezt a palettát. Az egyik egy pezsgőszín, önmagában is, és highlighterként is szép. A másik egy rózsaszín, különleges irizáló fénye van, szinte 3 dimenziós, és egészen a halványlilás rózsaszínig építhető, valami gyönyörű. Nedves ecsettel is fel szoktam vinni, akkor jön ki igazán a színe.
Sajnos megszüntették ezt a palettát, már sehol sem kapható. Kerestem a Sisley új mono szemhéjpúderei között ennek a két világosnak, főleg a rózsaszínnek az utódját. Próbálkoztam több árnyalattal is, de persze, hogy egyik sem olyan. A 12 Silky Rose túl világos rózsaszín, a 31 Metallic Pink túl fényes, és az az irizáló fény egyikben sincs meg. A 10 Silky Cream elefántcsontszínű, a 13 Silky Sand világosbézs (majdnem olyan, mint a Silky Rose, csak melegebb árnyalat), a 32 Silky Coral pedig már majdnem narancsos.
Ebben a négyes palettában a festék formulája még teljesen más, nem annyira krémes-selymes, mint a Sisley új mono szemhéjpúdereinek. Ici-picit poroz is, de emiatt eszem ágában sincs pontot levonni, nagyon-nagyon szeretem ezt a palettát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 11.

Mind a 4 szín elegáns, visszafogott, nem túl fényes, hétköznapra tökéletes.