Sisley

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. április 18.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Ajakápolók

Színezett ajakbalzsam

Színes, akár egy rúzs és fényes, akár egy szájfény. A növényi alapú aktív összetevőknek köszönhetően hidratál és feltölt.

6 árnyalatban kapható

Ár: 3999 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Ár: 6000 Ft/db , Eladó: Izar
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Blahánál, postán maradó vagy Foxpost
Klaunak

2017. január 28.

Tartós, szép fénye van, bár nekem kicsit ragacsos. Nekem az 5 nr. van belőle ami egy kissé élénk szín. Én nehéznek találom az eloszlatását és csak ecsettel megy, de ez lehet az erősebb árnyalat miatt van. Plusz elmászik, a kontúr sem tartja meg szépen. Ezek után nem merek világosabb árnyalatot venni. Van ennél sokkal jobb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

hopihe11

2016. szeptember 17.

Nagyon szép színekben kapható, kellemes viselet, nem szárít és egyenletesen kopik. Nagyon bejött.
A legújabb szerelem a 17-es számú kiss mat árnyalat, ami fuchsia színű, tényleg matt, órákig tart és egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Trixi

2015. október 10.

Szuper kis termék minden teklntetben. Cuki dizájn, praktikus, jól ápol, hidratál, nem ragadós. Szép összetevők, jól pigmentált, gyönyörűen csillog, tartós, könnyű viselet, íztelen-szagtalan, csupa nekem tetsző tulajdonság. Ráadásul nagyon kedvezményesen jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 10.

Vikcike

2015. július 26.

Remek kis termék, hidratál és gyönyörűen pigmentált, csodásak a színek és tartós is!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

szeliger

2014. május 21.

2014/05/21
Nagyon megszerettem, jól működik melegben, hidegben, esőben, mindig. Jó a színe, jól hidratál, könnyű felrakni, nem kell aláhidratálni, nem cserepesedik és nem csomósodik össze az ajkak záródási vonalánál. Az első véleménynél csak óvatosságból nem adtam mindjárt öt csillagot, de most így másfél hónap szolgálat után megérdemli, nagyon jó minőségű, kiváló termék.

2014/04/09
Igen jó véleményeket kapott az interneten, ezért már csak valamilyen kuponakcióra vártam, hogy kedvezményesebben vehessem meg. A 2.számú (Baby) árnyalat került a kosaramba, egy szép rózsaszín árnyalat, munkahelyre tökéletes. Könnyen felvihető, nagyon kényelmes viselet, kellemes, hidratált érzés, amíg fent van. Kb. két órát bír ki, de ripsz-ropsz újra felvihető tükör nélkül is. Szép szatén fényt ad az ajkaknak és gondolom a fényvisszaverő pigmenteknek köszönhetően teltebbé teszi a szájat. Szóvel ez szerintem inkább kiváló optikai tunning, mintsem hogy ennyire hidratálna, de a hidratáló hatása is kiemelkedő. Kérdés, hogy a kánikulai meleget hogyan viseli majd a táskámban, eddig nagyon jól teljesített. A külcsínnel kapcsolatosan általában az elegánsabb csomagolású cuccok dobogtatják meg a szívemet, de ebben az esetben ez a bohókás zebracsíkos dekor a piros felirattal nagyon bejött. A kupak jól záródik, táskabiztos, ezzel nem lesz gond. Made in Italy. Korábban csak egy rúzscerkám volt (Isadora), ezért széles összehasonlítási alapom nincs, de ez magasan veri komfortérzetben, színben (és sajnos árban is) az Isadorát. Mindent összevetve erős négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 21.

2014/05/21

2014/04/09

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.