SJÖ Skin

Ár:   15 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 19.

Ár:   15 800 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gyorsan felszívódó, 5 az 1-ben szárazolaj az arcra. Nem-komedogén olajokkal készült a formula, tehát nem tömíti el a pórusokat és nem pattogzik ki tőle a bőr. Olívából nyert szkvalén, rózsabogyó olaj, dinnyemag olaj, propolisz, gyöngyköles gyökér, fügekaktusz- és áfonya magolaj alkotja. Serkenti a kollagéntermelést, fiatalít, hidratál, szabadgyökök, légszennyezettség ellen vég, üdévé tesz, nyugtat (irritációt, bőrvörösséget) és javítja a textúrát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sztikke

2021. január 13.

Ez az első olajos állagú szérumom és imádom! Nagyon alapos kutatómunka alapozta meg, hogy megtaláljam a számomra tökéletes hidratáló arcolajat, és azt hiszem elsőre sikerült megtalálnom. Nagyon tetszenek az összetevői és a rövid összetevőlista, imádom, hogy nem pattogok ki tőle, kellően hidratál és jó viselni az arcon. Igényes a csomagolása, maga az olaj kicsit folyós állagú, szagtalan. Hialuronsavas szérum után szoktam felvinni, max 2-3 cseppet. Tudom, hogy nem szabadna keverni őket, de én néha összekeverem a hialuronsavas szérummal és úgy viszem fel az arcomra őket, mert akkor nem marad olyan olajos érzés az arcomon, jobban beszívja a bőröm mindkettőt. Ár-érték arányban is megéri nekem, mert tavasz óta használom és még mindig csak a felénél járok, pedig még anyukámnak is adtam belőle egy keveset. Hidratál, nyugtatja a bőrömet, így télen a fűtési szezonban talán egy picit kevés, ezért most néha fölékenem még a Purito centella hidratálókrémet is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.