Skin 79

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. január 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

SKIN 79 BB Mini Szett, cuki és kicsi, nagyszerű mintának, utazáshoz, és ajándékként is tökéletes!

A következőket tartalmazza:
Hot Pink Super Plus Beblish Balm Triple Functions Miniature
VIP Gold Super Plus Beblish Balm Triple Functions Miniature
Diamond The Prestige Beblish Balm Miniature
Diamond Luminous Pearl Beblish Balm

GI85

2014. október 25.

Update:
Igazából írtam külön a termékekhez véleményt, csak a diamond luminousra szeretnék kitérni, mert azt nem találtam. Igazából ez másnak nem jó, csak highlighternek. Eszméletlen csillámos. Pedig én nem szoktam ezeket soha észrevenni, de itt még nekem is feltűnt. Highlighternek tökéletes, főleg ez a kis kiszerelés.
Annyit, hogy a diamond the prestige-t megrendeltem nagyban is, annyira bejött, a vip goldot is meg fogom, meg ami nincs benne ebben a kis csomagban, a narancssárga skin79, még abból van mintám, és szerintem az is meg lesz rendelve. Nagyon megszerettem az ázsiai bb-ket.
2014.08.30.
Na fel kell pontozzam(régebben írtam már róla kétszer is). Először hármast adtam neki,azért is, mert a légyszép.hu-nál 2,5 hónapjukba telt, mire megjött, sok átvágással tarkítva. Ezért hármassal kezdett nálam a cucc.Tudom, hogy nem a termék hibája, de ez van, meg még nem ismertem. Aztán picit használtam, és maradt a pontozás. Jó volt, jó volt, de hát semmi extrát nem tapasztaltam, na de most...:D Már több ideje használom. Főleg a világos rózsaszín tubust, meg a zöldet. Na valami csodásan illeszkedik a bőrömhöz, nagyon szép lesz tőle. Persze kell a púder rá, de nem okoznak patikat. Régebben a másik kettő(a pink és az ezüst) közül valamelyik okozott.De majd meglátjuk, ha elfogy az első két tubus. Szóval megszerettem. És a nehéz kezdett ellenére csak jóban lettünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

Update:
2014.08.30.

csill87

2013. augusztus 31.

Jó az ötlet, lehet vele próbálkozni, aranyosak a kis tubusok. A négy darabból azonban nekem kettő alapból nem jött be, vannak tőlük sokkal jobb BB krémek. A harmadik, a csillámos nekem tetszett, de én folyékony highliter-nek használtam, úgy jól mutatott, egész arcra persze nem kenném. Ami viszont bevált az a halvány rózsaszín Diamond, nagyon szépen volt rajtam, igaz akkor nem nagyon voltak bőrhibáim, jó volt a színe, az összhatás pedig nagyon szép volt, szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

necra

2013. július 18.

Én imádtam mindet! A csillámosat is :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

Én imádtam mindet! A csillámosat is :))

rocksteadycat

2013. június 7.

Tesztelni vettem melyik legyen a következő. A kis tubuskák is elég jól kitartanak, ha nem kenünk fel hatalmas mennyiséget.
Viszont a Diamond Luminous Pearl-t nem tudtam hova tenni.... borzasztóan csillámos, egyszerűen rettentően néz ki az arcon. Még tizenévesen is röhej lenne, nem hogy 27 évesen. A többiekkel mind elégedett voltam, úgyhogy megéri megvenni tesztelni. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.