Skin 79

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: necra, Módosítva: 2013. szeptember 6.

A különféle színű golyók természetes színálrnyalattá keverednek össze, ami a bőrt élénkké és ragyogóvá teszi.

necra

2014. április 16.

Zöld, sárga, rózsaszín és fehér ragyogó gömböcskék vannak benne. Egy puffal vihető fel. Picit zöld talán felkenéskor és igazán nem látom a hatását. Ennél vannak jobb pirosítók is. Elvileg csodásan egészséges arcbőröm lesz tőle...hát nem tudom. Még tesztelgetem.

Up. Nagyon megszerettem. Utóbbi időben többször fotóztak és mesésen mutat a képeken. A Skin 79 csigással használom mindig és nagyon szép természetes, fiatalos. Kap egy plusz csillagot :)

UP2.: fogyóban van és így egyre nehezebb használni, mert a golyók összetörtek és túl sok kerül a puffra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.