Skin 79

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. január 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finom, könnyű állagú krém, amely jól idomul a bőrhöz. Természetes hatású fedéssel tünteti el a fénytelen bőrt és a bőrhibákat. Megőrzi a bőr élénkségét és ruganyosságát, kiegyenlítve a sötétebb foltokat és csökkentve a ráncokat, miközben védi a bőrt a káros ultraibolya sugárzástól. A különleges technológiával zöld teába porlasztott arany, a Gold Tea összetevő, nyugtatja és védi a környezeti ártalmaknak kitett bőrt. Másik alkotóeleme, a Golden-Essential-Complex, repcevirágméz és méhpempő tartalmának köszönhetően bőségesen táplálja és hidratálja a száraz, durva bőrt, ezáltal összetett bőrproblémákat is kezel.

rocksteadycat

2013. február 5.

Immár egy hónapja boldog tulajdonosa vagyok. A csomagolás egyszerűen tökéletes! A tetejét felnyitva egy szuper tükörrel, és benne magunkkal nézhetünk farkasszemet. A krémet egy kis tekeréssel lehet a felszínre hozni. Szerintem ez nagyon jó módszer, mert könnyen lehet adagolni, illetve csak letöröljük egy zsepivel és már szép tiszta is a felület.
A krém könnyen oszlatható, szuperül fed, és gyönyörűen belesimul az ember arcbőrébe. Pár pillanat után már egybe is olvad a bőrszínnel. :) Sebeket is szépen elfed, és hamar gyógyítja is őket. Hidegebb időben illetve száraz bőrűeknek különösen jó választás, viszont lehet a zsírosabb bőrűeknek nem fog annyira beválni. Én imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.