Skin 79

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Patus13, Módosítva: 2021. február 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Természetes csiganyálka nyugtató gél kollagénnel és hidratáló összetevőkkel. Öt típusú hialuronsavat, valamint csiga szekréciós szűrletet tartalmaz, amely elősegíti a bőr rugalmasságát és selymességét. Mélyen hidratálja a bőrt, feszessé és simává varázsolja. A friss és könnyű receptnek köszönhetően gyorsan és könnyen felszívódik. A csiganyálka szűrlete biztosítja a bőr tónusának helyreállítását. Kisimítja a ráncokat és finom vonalakat, halványítja a pigmentfoltokat és hegeket. A gél javítja a természetes bőrszínt, feszesebbé teszi az arcbőrt és erős fiatalító hatással rendelkezik.

Csucsundra

2021. augusztus 27.

Az egyik kedvenc hidratálóm. Imádom. Persze nyilván különbözőek vagyunk, sokféle bőrtípussal és még ott a korosztály kérdése is. Az én érett, normál bőrömnek kiváló. Úgy érzem, mindig szépen feltölt, nyugtat, enyhén fényes bőrképet eredményez, lehet rá sminkelni, de este is szoktam használni. Kifejezetten tetszik az állaga, ami picit nyúlós és elég egy borsóka belőle. Nekem megvan a pumpás gél esszencia változata is, együtt is használom, egymás után, de ezt jobban szeretem. Újravásároltam, amit ritkán teszek, mert mindig szeretem az újat kipróbálni, de ezúttal visszasírtam és megint rendeltem. Koreai viszonylatban az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

0824

2021. július 5.

Kedvező ára miatt vettem meg. Kiváncsi voltam rá, hogy milyen. Eredetileg a cosrx csigás termékeit használom. Hűsítő hatású zselés gél,kicsit ragacsos, de hamar felszívoódik. Nem önmagában használom. Mivel vízhiányos arcbőröm van, hidratálónak kevés. Jelenleg nem tervezem újra venni, de nem azért, mert nem tetszik, hanem inkább csak maradok a cosrx csigás termékénél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 5.

Bakoca

2021. április 15.

Hát nem mély hidratáló, az biztos. Az ára baráti, de a száraz bőrömnek még nappalra is kicsit kevés. Elég sok egyéb termékkel ragacsos, nem beszívódó elegyet alkot. Szóval magában kevés, mással rétegezve pedig nem szívódik be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Betaine, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Hydrolyzed Collagen

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.