Skin 79

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. május 22.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Biztosítja a bőr vitalitását, optimális nedvességtartalmát.

eo

2013. május 22.

Nem a legolcsóbb ez a szérum, egy miniatűr termékmintát használgatok - ami egyébként meglepően sokáig kitart, pedig tényleg pár csepp. A szokásos arcápolási rutin végén, a hidratálás után viszem fel kifejezetten pigmentfoltra vékonyan. Este szoktam használni, lefekvés előtt, szép puhává is teszi a bőrt. A pigmentfolt határozottan halványodni látszik, már hamar látni kezdtem a hatását. Az ára miatt nem szerzem be teljes méretben, egyébként elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.