Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2019. május 20.

Kategória:   Testápolók

solyaorsolya

2011. október 23.

Azt én is tanúsíthatom, hogy az illata jó, felvitel után friss érzést nyújt, mintha minimálisan feszesítene is de szerintem csodát ne ettől várjuk. Kellemes érzést nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

komzsuska

2010. augusztus 19.

Lehet

Rendkívül jó illatú krém - nekem ezért is tetszett meg annak idején. És ugye, ruganyosságot ígér. Ám ez csak ígéret marad - ugyanis használni, egy fikarsznyit sem használ. De tény, hogy kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. augusztus 19.

Lehet