SkinCeuticals

Ár:   $163   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Ár:   $163
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

CE Ferulic egy forradalmian új antioxidáns kombináció, mely egyedülálló anti-aging hatással rendelkezik.
Elősegíti a kollagén szintézist, helyreállítja a photo-aging okozta károkat, semlegesíti a szabad gyököket.
Legalább 15 % tiszta C-vitamin, és az 1 % tiszta E-vitamin hatékonyságát a hozzáadott ferulic sav még jobban elősegíti, így hatványzott a szérum anti-aging hatása.

Érdekesség a nagyvilágból: SkinCeuticals CE Ferulic

Fviki

2015. augusztus 20.

Maga a szérum 5 csillag. Reggel felkenem, kicsit várok, majd jön a szokásos kenceficézés és smink. Ami negatívum
- méregdrága
- interneten rendelhető - én az epresektől vettem - és mikor kézhez kaptam, több esetben "besárgult". Ahhoz pedig drága mulatság.
Annyira bevált reggeli szérumként, hogy továbbra is hasonló hatású szérumot használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

- méregdrága

erika0325

2015. január 22.

Kicsit meg voltam zavarodva ezzel a lötyivel, mivel előtte az AOX 10-et használtam, amit reggel használtam és úgy nagyon jó volt, a Ce Ferulic-ot is reggel kezdtem el, és nem volt jó, mivel ez zsírosabb vagy nem is tudom, hogy írjam körbe, így fénylett az arcom mint a diszkógömb, és a hidratáló stb felkenése után is csillogtam, nehezebben szívódtak fel a krémjeim, így átraktam az esti rutinba, na és így már egészen más a helyzet:-) Este a lemosás után először ezzel kezdek, várok egy kicsit, és utána a többi esti kencémet rakom fel, és reggel látom a hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 22.

hajnalka39

2013. október 14.

Fantasztikus érzés használni,az eredmény azonnal érzékelhető. Már nem használom ugyan ,de nagyon ki van éhezve a bőröm a C vitaminra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

TPSB

2012. március 15.

Nagyjából 2 hónapja használom, 2-3 napi rendszerességgel. Nagy változást nem vettem észre a bőrömön, de ezt betudom annak, hogy ezek szerint a koromhoz képest rendben van a bőröm :) Ettől függetlenül úgy gondolm ápolás, megelőzés szempontot figyelembe véve csak jót tehetek a bőrömmel még ha ennek most látványos eredménye nincs is.
Újra vásárlásról egyenlőre nem nyilatkozom mert épp úton van felém postán a Paula's Choice Resist Super Antioxidant szérum. Kíváncsi leszek a különbségre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 15.

dyna

2011. február 22.

Cosmed márka lévén, a használatával kapcsolatosan érdemes néhány tanácsot megfogadni: érzékeny bőrre elég hetente 2-3 alkalommal használni, az arc és a nyak teljes felületére elég 4-5 csepp szérum. A Ferulic csak savas közegben fejti ki jótékony hatását, ezért legalább 20 percet érdemes várni mielőtt bármilyen egyéb kozmetikumot használnánk, mert semlegesíthetik a hatását. A tárolását illetően is figyelnünk kell, hiszen a benne lévő tiszta C-vitamin gyorsan oxidálódik, ezért hő-, fény- és lehetőleg légmentes helyen kell tárolni. Nekem a hűtőben való tárolás során egyszer sem színeződött el, ami az oxidáció jele lett volna.
Mindezen körülmények ellenére, és a fentiek betartásával elmondhatom, hogy soha egyetlen szérum sem vált be ennyire, mint a Ferulic.
Feszes és szép tónusú a bőröm, kiegyenlített a bőrfelszínem mióta használom. Ellensúlyozza, sőt visszafordítja a napfény okozta károkat, elhalványította, majd később eltüntette az elszíneződéseket. Drága, de hosszú távon a bőr meghálálja a befektetést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 22.

apolka

2011. február 19.

Mivel ez az a szérum, amit minden amerikai bőrgyógyász és beauty blog istenít, ezért a horror ára ellenére én is beruháztam rá egyszer. Kettő problémám volt vele:
1. A csomagolás nem légmentes, és a tiszta C vitamin nagyon hamar oxidálódik. Mire az üveg feléhez értem, már kicsit sárgás-barnás volt a szérum, pedig turbo gyosasággal próbáltam minden reggel visszazárni az üveget. A végére annyira barna volt, hogy már nem mertem elhasználni, mert az oxidálódott C vitamin inkább árt mint használ.
2. Az én érzékeny, pattanásokra hajlamos bőrömnek sajnos nem való a tiszta 15% C vitamin. Antioxidáns hatás és kollagén termelés ide vagy oda, az én arcomat irritálta ez a szérum, és talán még rontott is a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Ferulic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.