SkinCeuticals

Ár:   62 600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   partnerek (ld. SkinCeuticalsHungary Facebook oldal)   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2023. május 10.

Ár:   62 600 Ft
Lelőhely:   partnerek (ld. SkinCeuticalsHungary Facebook oldal)
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Díjnyertes, kombinált antioxidáns C-vitamin szérum, amely bizonyítottan fokozott védelmet nyújt a környezeti és légköri hatások bőr öregítő hatása ellen. Úgy tervezték, hogy megfeleljen az optimális C-vitamin felszívódásához és hatékonysághoz elengedhetetlen Dukeparamétereknek. Ez a szinergikus formula semlegesíti a külső agresszorok mint pl UV-sugarak, szennyezés, és infravörös-A sugárzás okozta szabad gyökök káros hatásait. Segít továbbá csökkenteni a finom vonalak és ráncok megjelenését, miközben javítja a bőr feszességét is.

Érdekesség a nagyvilágból: SkinCeuticals CE Ferulic

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

wishes

2023. november 28.

Ez a márka és kifejezetten ez a szérumuk egy nagyon jó példa arra, hogy mennyi múlik egy jó formulázáson és mennyire más tud lenni egy ilyen termék, mint egy egyébként ugyanolyan hatóanyagtartalmú low budget(ebb) darab. Már több üveggel elhasználtam belőle, bár shame on me, a virsliszaga miatt hajlamos vagyok elbliccelgetni a használatát meg sokszor el is felejtem, mert a hűtőben csücsültetem, szóval újabban ha hozzájutok, kapásból oda szoktam adni a felét barátnőknek, mert egy fél üveggel használok csak el biztonsággal a lejárati idő előtt. Nagyon kevés, csak pár csepp kell belőle, és nagyon szép egységes, üde, selymes fényű bőrt ad. Az egyik leglátványosabban és leggyorsabban ható termék a rutinomban és hálistennek a bőrömet sem irritálta vagy csípte soha. Ami furcsa benne, hogy már kibontáskor sem vízszínű, viszont láttam róla az egyik dermatológusnál egy videót (https://t.ly/ocONU), ami szerint elvileg besárgulva is majdnem ugyanolyan hatékony, mint frissen bontva, alig veszít az antioxidáns hatásából és a csomagolásán is 12 hónap van írva, mint felbontás utáni élettartam, de mint már említettem, hűtőben is tartom, biztos ami biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 28.

balkri

2022. június 5.

Több antioxidáns és C-vitamin szérumot használtam már, így rá is sor került, jelenleg az első üveg felénél tartok, de már a 2. bontatlan figyel a polcomon. Hogy miért? Mert hiszek a márkában és amióta C-vitamin szérumot használok a bőröm sokkal ragyogóbb. Tudom, hogy ez a termék önmagában még kevés, de kiegészítve a rutinomat nekem hozza az 5 csillagot. Előnye, hogy elegendő 2- 3 naponta használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 5.

Fviki

2015. augusztus 20.

Maga a szérum 5 csillag. Reggel felkenem, kicsit várok, majd jön a szokásos kenceficézés és smink. Ami negatívum
- méregdrága
- interneten rendelhető - én az epresektől vettem - és mikor kézhez kaptam, több esetben "besárgult". Ahhoz pedig drága mulatság.
Annyira bevált reggeli szérumként, hogy továbbra is hasonló hatású szérumot használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

- méregdrága

erika0325

2015. január 22.

Kicsit meg voltam zavarodva ezzel a lötyivel, mivel előtte az AOX 10-et használtam, amit reggel használtam és úgy nagyon jó volt, a Ce Ferulic-ot is reggel kezdtem el, és nem volt jó, mivel ez zsírosabb vagy nem is tudom, hogy írjam körbe, így fénylett az arcom mint a diszkógömb, és a hidratáló stb felkenése után is csillogtam, nehezebben szívódtak fel a krémjeim, így átraktam az esti rutinba, na és így már egészen más a helyzet:-) Este a lemosás után először ezzel kezdek, várok egy kicsit, és utána a többi esti kencémet rakom fel, és reggel látom a hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 22.

hajnalka39

2013. október 14.

Fantasztikus érzés használni,az eredmény azonnal érzékelhető. Már nem használom ugyan ,de nagyon ki van éhezve a bőröm a C vitaminra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 14.

TPSB

2012. március 15.

Nagyjából 2 hónapja használom, 2-3 napi rendszerességgel. Nagy változást nem vettem észre a bőrömön, de ezt betudom annak, hogy ezek szerint a koromhoz képest rendben van a bőröm :) Ettől függetlenül úgy gondolm ápolás, megelőzés szempontot figyelembe véve csak jót tehetek a bőrömmel még ha ennek most látványos eredménye nincs is.
Újra vásárlásról egyenlőre nem nyilatkozom mert épp úton van felém postán a Paula's Choice Resist Super Antioxidant szérum. Kíváncsi leszek a különbségre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 15.

dyna

2011. február 22.

Cosmed márka lévén, a használatával kapcsolatosan érdemes néhány tanácsot megfogadni: érzékeny bőrre elég hetente 2-3 alkalommal használni, az arc és a nyak teljes felületére elég 4-5 csepp szérum. A Ferulic csak savas közegben fejti ki jótékony hatását, ezért legalább 20 percet érdemes várni mielőtt bármilyen egyéb kozmetikumot használnánk, mert semlegesíthetik a hatását. A tárolását illetően is figyelnünk kell, hiszen a benne lévő tiszta C-vitamin gyorsan oxidálódik, ezért hő-, fény- és lehetőleg légmentes helyen kell tárolni. Nekem a hűtőben való tárolás során egyszer sem színeződött el, ami az oxidáció jele lett volna.
Mindezen körülmények ellenére, és a fentiek betartásával elmondhatom, hogy soha egyetlen szérum sem vált be ennyire, mint a Ferulic.
Feszes és szép tónusú a bőröm, kiegyenlített a bőrfelszínem mióta használom. Ellensúlyozza, sőt visszafordítja a napfény okozta károkat, elhalványította, majd később eltüntette az elszíneződéseket. Drága, de hosszú távon a bőr meghálálja a befektetést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. február 22.

apolka

2011. február 19.

Mivel ez az a szérum, amit minden amerikai bőrgyógyász és beauty blog istenít, ezért a horror ára ellenére én is beruháztam rá egyszer. Kettő problémám volt vele:
1. A csomagolás nem légmentes, és a tiszta C vitamin nagyon hamar oxidálódik. Mire az üveg feléhez értem, már kicsit sárgás-barnás volt a szérum, pedig turbo gyorsasággal próbáltam minden reggel visszazárni az üveget. A végére annyira barna volt, hogy már nem mertem elhasználni, mert az oxidálódott C vitamin inkább árt mint használ.
2. Az én érzékeny, pattanásokra hajlamos bőrömnek sajnos nem való a tiszta 15% C vitamin. Antioxidáns hatás és kollagén termelés ide vagy oda, az én arcomat irritálta ez a szérum, és talán még rontott is a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Ferulic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.