SkinCeuticals

Ár:   27 499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   partnerek (ld. SkinCeuticalsHungary Facebook oldal)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fviki, Módosítva: 2015. szeptember 25.

Ár:   27 499 Ft
Lelőhely:   partnerek (ld. SkinCeuticalsHungary Facebook oldal)
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hidratáló B5 Gel egy egyszerű hidratáló, egy vízmegkötő szer, amely B5 vitamint  és tartósítószert tartalmaz. Minden bőrtípusra alkalmazható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fviki

2015. szeptember 14.

Nagyon nagyon szerettem ezt a gélt. Semmi hókuszpókusz, csak hidratálás. Géles, vizes állaga van, reggel és este egyaránt alkalmazható. Egyáltalán nem zsírosítja a bőrt. Miután az arcomra kentem, a kezemen lévő maradékot bemasszíroztam a kézfejembe. Húha, puha, hidratált bőr! (Szívem szerint testre is kenegetném, ipari mennyiséget tudnék használni belőle, na de az ára :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol