Skinfood

Ár:   $13   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2016. július 14.

Ár:   $13
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű, hidratáló fényvédő zselé, SPF50+ PA+++ védelmet biztosít. Nem zsírosítja vagy fehéríti a bőrt. Vízálló.

Funnyface

2018. május 22.

Véletlenül találtam erre a kincsre. Nagyon szeretem! Nyárra szeretek vízálló naptejet rendelni, főleg az izzasztó napokon nem szeretném, ha lefolyna rólam... de futáshoz, uszodában, fürdőben is inkább vízálló naptejet használok. Eddig Lioelle vízálló naptejét szerettem nagyon, de azt nem lehetett jó ideje a megszokott webshopomban kapni, ezért rendeltem ezt. Egyáltalán nem bántam meg, mert sokkal jobb.
Én is egy átlátszó gélre számítottam, helyette fehér krém jön a tubusból. Könnyen eloszlatható a bőrömön, nagyon könnyű krém, és nem hagy fehér fátylat arcbőrömön. Az illata is szolidabb, mint amit megszoktam a koreai naptejektől. Meleg nap végére, vagy futás után sem csomósodik össze a bőrömön, még a sminkkel sem. Nagyon jó smink alap. Azoknak nem ajánlom, akiknek a bőre fulladozni szokott szilikon tartalmú termékek alatt, valószínűleg ez tartalmaz. Gondolom ettől kenhető könnyen, puhává varázsolja a bőrömet, és a helyén is marad. Egyáltalán nem érzem miután beszívódott, mintha nem is használtam volna naptejet. Imádom!
Nekem úgy tűnik, valóban vízálló, nem tapasztaltam, hogy lefolyna a bőrömről. Dupla arctisztítást igényel olajos arctisztítóval, önmagában micellásvíz, lemosó nem bánik el vele, de habzó lemosó sem. Biztosan újrarendelem, sporthoz is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

mujerconfused

2016. július 23.

Kis mintám volt belőle, én egy áttetsző zselére számítottam, de ez inkább egy nagyon könnyű, jól kenhető fehér krém. Nem zsírosított és nem bántotta az alapozóm, a vízállóságáról nem tudok véleményt mondani. Egy próbát szerintem megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.