Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cloudberry, Módosítva: 2014. március 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Arhánolajban gazdag hajápoló olaj száraz és sérüt hajra

szigabika

2014. szeptember 23.

Sajnos nem vált be. Konkrétan olyan mintha semmit nem kentem volna a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Sajnos nem vált be. Konkrétan olyan mintha semmit nem kentem volna a hajamra.

Cloudberry

2014. március 19.

Annyira nem ajánlom, mert nem működik, nekem legalábbis. Olyan, mintha fel se kentem volna, és ezért a pénzért azért így nem okés. Akkor már sokkal jobb a Kallos Elixír, árban, hatásban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.