Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. május 13.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Áttetsző olajmentes, mattító primer, mely eltünteti a ráncokat és a tág pórusokat is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Oraculum

2014. december 1.

Tesztert próbáltam belőle, ahhoz képest, hogy olajmentes, olyan volt, mintha áttetsző sűrű olajat kennék magamra, de nagyon szépen beitta a bőröm, a Skin79 - Diamond All Day Sun púderével lefedem és egész nap átfényesedés nélkül bírja és olyan pihe puha, egyenletes hatású lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.