Skinfood

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. december 24.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Természetes színű szemöldökfixáló spirál

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

S.Merci

2015. február 28.

Egy nagyobb rendelés során találtam rá, és mivel 1000 Ft sem volt, gondoltam kipróbálom.
Amikor megérkezett a csomag, azt hittem, hogy csak egy kis termékminta, annyira kicsi volt. Maga a termék szuper, az eddig általam próbált fixálók/zselék közül a legjobb. Katonás rendbe fésüli a szálakat, és jó időre oda is betonozza őket. A kis keféje nagyon jól használható, egyből kézre állt. Viszont a színe.. a legsötétebb árnyalat van meg (#03 Mineral Deep Brown), de még ezt is inkább közép barnának mondanám, mint sötétnek. A legrosszabb viszont az, hogy arany csillámok (?!) vannak benne, nagyon finomra őrölve ugyan, de akkor is.. Ezért mindig nagyon figyelek, hogy vékony rétegben vigyem fel, mert különben látszana a színkülönbség. Bár nagyon jól fixál, és tartós is, a színe miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.