Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. február 25.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Prémium minőségű öregedésgátló termék, ami Franciaországból származó kékfrankos szőlőkivonatot tartalmaz, mely segíti a sejtek regenerálódását és feszesíti a bőrt, a platina pedig kiváló antioxidáns hatású.

Kiszerelés: 45 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Katie

2015. augusztus 7.

Mintám volt belőle, de nagyon nem jött be. Nem tetszik a szaga, ragacsos, és még jobban zsírosít, pedig alapból is zsíros bőröm van. Száraz bőrre lehet, hogy jobban beválik, de nekem semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

wishes

2013. február 25.

Nagyon szérummániás vagyok, jelenleg épp ebayes mintacsomagok vásárlásában élem ki magam, ebből 10 mini tasakkal rendeltem.
A termék egy tejszerű folyadék, ami kellemetlen, kissé ragacsos, zsíros érzést, és fénylő bőrt hagy maga után, ráadásul több órán át, ezért csak esti arcápolásra tudom elképzelni.
Reggelre viszont puha tőle a bőröm, ami azért nagyjából kárpótol.
Az arcon amúgy kissé pipereszappanra emlékeztető az illata van, de nem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Reggelre viszont puha tőle a bőröm, ami azért nagyjából kárpótol.
Az arcon amúgy kissé pipereszappanra emlékeztető az illata van, de nem vészes.