Skinfood

Ár:   $28   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   $28
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratáló és tápláló esszencia 63% propolisz kivonattal.

Ár: 7500 Ft (plusz posta) , Eladó: pirolusz
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesen Szegeden, v. posta, fox., egyéb

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

CyberBunny

2022. január 16.

Szép minimalista összetevő lista, csupa jósággal!

Igazából volt már pár harcom propoliszos cuccokkal, először az LJH propoliszát próbáltam amitől borzasztóan kipattogtam és érzékenységet okozott, majd kaptam egy kis mintát az It's skin propolisos szérumából, amitől szintén érzékenyebb lett a bőröm és nem láttam semmi pozitív hatását.
Szerencsére a Skinfood betált, és utána már több olyan propoliszos terméket próbáltam amit szeret a bőröm, de nálam egyelőre még mindig ez a befutó!

Alapvetően szárazabb, érzékeny bőröm van, ami könnyen irritálódik, pattanásossá, szárazzá válhat a termékekre, időjárásra, stresszre/hormonokra stb. reagálva.
Imádom ezt az esszenciát, reggel közvetlenül a fényvédő előtt szoktam használni, pont elég hidratálás a reggeli rutinba és szépen feltölti a bőrt!
Esti rutinban inkább csak akkor szoktam használni, ha extra hidratálásra vagy esetleg nyugtatásra van szüksége a bőrömnek.

Plusz pont hogy minden felesleges sallangot kihagytak belőle, se parfüm, se semmi irritálóbb összetevő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 16.

Szép minimalista összetevő lista, csupa jósággal!

berrybomb

2021. december 25.

Imádom a propoliszt külsőleg és belsőleg is. Több propolisos terméket próbáltam már, köztük a iunik propolis szérumát, a cnp propoliszos ampulláját, és a some by mi-nek a szérumát. Ezek közül eddig a skinfood vált be a legjobban. Tényleg olyan érzés mintha mézet csepegtetnék az arcomra, a iunik nekem egy kicsit vízszerű volt. Ez az egyetlen olyan termék, ami látványosan segít az orromon és környékén lévő száraz, hámló részeken.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 25.

melanie500

2020. október 24.

Mintákat rendeltem még a pandémia előtt belőle is, hogy több propoliszos terméket is össze tudjak hasonlítani. A tosoowong hatástalan, a cnp propoliszos széruma szintén, csak túl van hypeolva és valóban "poros nyomába sem ér" ennek.
Ez olyan, mintha vízzel hígított mézet kennék az arcomra, viszont csak amolyan 1-2-percet-tudjunk-már-várni-2-termék-felkenése-között módon ragacsos. Beszívódik ám elég hamar, nyugalom. Engem nagyon szépen hidratált. Puha, selymes bőrrel ébredtem reggelente és igencsak hatásos gyulladáscsökkentőnek is bizonyult a cnp-vel es tosoowong-gal ellentétben, ugyanis a kis pattikák megijedtek tőle általában 2 használat után (értsd: eltűntek) és kiütéses sem lettem tőle. Óriási szerelem! Úgy örültem, hogy rátaláltam egy végre hatásos, illatanyagmentes, ár-értek-mennyiség-hatóanyag arányban remek propoliszos szérumra, erre most sehonnan nem tudom beszerezni, mert vagy out of stock, vagy rohadtul drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

pancsolos84

2020. július 2.

Imádat.
Csinos üvegcse, kiváló cseppentős adagolóval. Átlátszó, lassan folyó, szagtalan, ragacsos esszencia. Könnyen felpacsmagolható, önmagában ragadós is marad, de szépen lehet utána hidratálni és elmúlik. Így nappalra is simán használható.
Először azt éreztem, hogy jó kis kence, de nem egy hanyatvágommagamtőle. Volt egy jól összeállt rutinom, ami nagyon jól működött. Majd elfogyott a egyik tagja. És működött tovább. Majd kitettem ezt belőle ezt és 2 hét alatt elromlott az összkép. Nyúzott, öregedő, szürke arcbőr jött. Az utolsó cseppjeit vadászom ki, úton a pótlás. De 2 nap alatt rendbe tette a bőrömet.
Hidratál, egységesít. Nekem erre van most szükségem. Ebben magasan az egyik legjobb.
Nem irritál, pedig nagyon érzékeny a bőröm.

Update: A 3. üveg várja bevetését. A legjobb propoliszos szérum. Sem a Wistrendes, sem a CNP nem ér poros nyomába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Imádat.
Nem irritál, pedig nagyon érzékeny a bőröm.

Lunalaluna

2018. január 25.

Rendelés mellé kaptam mintát belőle, így hosszútávú tapasztalatról nem tudok beszámolni. Állagra a híg, folyós mézre emlékeztet, kicsit vízszerű érzéssel. Felkenés után számítani kell kis ragacsosságra, de gondoltam a cél érdekében mindent. Őszintén bevallom nem mertem az arcomra kenni (pedig nagy volt a csábítás a méz jótékony hatása miatt), mert nagyon félek mindig, hogy kiütéses leszek, így a felkaromra használtam az esti fürdés után és nem is kentem rá mást. Reggelre iszonyatosan selymes és puha lett a bőröm, a ragacsosságnak pedig már nyoma sem volt. Semmi kiütés, pattanás. Kíváncsivá tett ez az essence. Az biztos, hogy csak este lehet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Lásd Tripeptide-32

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.