Skinfood

Ár:   $28   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   $28
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratáló és tápláló esszencia 63% propolisz kivonattal.

pancsolos84

2019. július 14.

Imádat.
Csinos üvegcse, kiváló cseppentős adagolóval. Átlátszó, lassan folyó, szagtalan, ragacsos esszencia. Könnyen felpacsmagolható, önmagában ragadós is marad, de szépen lehet utána hidratálni és elmúlik. Így nappalra is simán használható.
Először azt éreztem, hogy jó kis kence, de nem egy hanyatvágommagamtőle. Volt egy jól összeállt rutinom, ami nagyon jól működött. Majd elfogyott a egyik tagja. És működött tovább. Majd kitettem ezt belőle ezt és 2 hét alatt elromlott az összkép. Nyúzott, öregedő, szürke arcbőr jött. Az utolsó cseppjeit vadászom ki, úton a pótlás. De 2 nap alatt rendbe tette a bőrömet.
Hidratál, egységesít. Nekem erre van most szükségem. Ebben magasan az egyik legjobb.
Nem irritál, pedig nagyon érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Imádat.
Nem irritál, pedig nagyon érzékeny a bőröm.

Lunalaluna

2018. január 25.

Rendelés mellé kaptam mintát belőle, így hosszútávú tapasztalatról nem tudok beszámolni. Állagra a híg, folyós mézre emlékeztet, kicsit vízszerű érzéssel. Felkenés után számítani kell kis ragacsosságra, de gondoltam a cél érdekében mindent. Őszintén bevallom nem mertem az arcomra kenni (pedig nagy volt a csábítás a méz jótékony hatása miatt), mert nagyon félek mindig, hogy kiütéses leszek, így a felkaromra használtam az esti fürdés után és nem is kentem rá mást. Reggelre iszonyatosan selymes és puha lett a bőröm, a ragacsosságnak pedig már nyoma sem volt. Semmi kiütés, pattanás. Kíváncsivá tett ez az essence. Az biztos, hogy csak este lehet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Lásd Tripeptide-32

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak