SkinLabo

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. október 21.

Kategória:   Ajakápolók

A többfunkciós emulziónak köszönhetően táplálja, regenerálja, védi az ajkat. Lehetővé teszi a bőrsejtek megújulását, növeli a smink tartósságát.

• A hialuronsav fő funkciója a bőr hidratálása, rendkívüli vízmegtartó képességgel rendelkezik, képes felvenni a harcot a bőr öregedésével
  • A panthenol tápláló, nyugtató és bőrtápláló tulajdonsággal rendelkezik. Hosszan tartó hidratálásának köszönthetően megakadályozza a bőr kiszáradását, sérülését. Nem irritálja a bőrt
  • A shea vaj magasan tápláló és antioxidáns tulajdonságokkal bír - - az E és C vitamin szintén antioxidáns hatású
  • A BioChemica® Ultra Mango vaj azonnal beolvad a bőrbe, és mély, intenzív hidratálást nyújt, hatékony védelmet ad a száraz ajkaknak
  • A szőlőmagolaj védi a bőrt a külső hatások okozta károsodásoktól, küzd a ráncok ellen, megakadályozza a bőr öregedését, feszesíti a bőrt, fokozza a mikrokeringést
  • Olivene selymessé teszi a bőrt
  • A Bisabolol nyugtató összetevő, amely kiválóan alkalmas érzékeny és irritált bőrre
  • A Matrixyl 3000 javítja a külső hatások által okozott károsodást, öregedésgátló hatású
  • A goji táplálja a bőrt, hozzájárul a bőr megfiatalításhoz, ragyogásához

Nem tartalmaz parabéneket, glutént, allergéneket. Bőrgyógyászatilag tesztelt.