SkinLabo

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. december 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• a taurin és a szibériai ginzeng kivonatnak köszönhetően revitalizálja a bőrt, csökkenti a borotválkozás utáni kipirosodást
  • a bisabolol nyugtató összetevő, amely kiválóan alkalmas érzékeny és irritált bőrre
  • a CellACtive®-Men növeli a bőr ellenálló képességét, felgyorsítja a borotválkozás utáni regenerációs folyamatot, hosszan tartó hidratálást nyújt
  • a mályva nyugtató hatással van a bőrre
  • a shea vaj magasan tápláló és antioxidáns tulajdonságokkal bír
  • az édesmandula-olaj tápláló és lágyító hatású, különösen alkalmas száraz és érzékeny bőrre
  • a rizsolaj kiváló bőrpuhító és öregedésgátló
  • az E-vitamin antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik