SkinLabo

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. november 27.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hidratálja a bőrt, frissességet ad, elősegíti a borotva siklását. A dúsított taurinnak, és a szibéria ginzegnek köszönhetően ellenállóvá teszi a bőrt a külső hatásokkal szemben.

Összetevők:

• a CellACtive®-Men növeli a bőr ellenálló képességét, felgyorsítja a borotválkozás utáni regenerációs folyamatot, hosszan tartó hidratálást nyújt
  • a Aquaxyl egy szerkezetátalakító, növényi eredetű hidratáló hatóanyag, amely védi a bőrt a káros külső tényezőkkel szemben, láthatóan simává és puhává teszi a bőrt
  • az alantoinnak nyugtató, simító, lágyító tulajdonságú
  • az Opuntia Streptacantha kaktusz rendkívül ellenálló a szárazsággal, és a napfénnyel szemben, kiváló hidratáló és nyugtató hatása van