SkinLabo

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. december 11.

Egyetlen mozdulattal kiegyenlíti a bőr tónusát, természetes ragyogást ad neki.

• a hialuronsav fő funkciója a bőr hidratálása, rendkívüli vízmegtartó képességgel rendelkezik
  • az E-vitamin antioxidáns és fehérítő tulajdonságokkal bír, amely segít a kezelni a bőrön megjelent foltokat
  • az édesmandula-olaj tápláló és lágyító hatású, különösen alkalmas száraz és érzékeny bőrre
  • a goji táplálja a bőrt, hozzájárul a bőr megfiatalításához, ragyogásához
  • a szőlőmagolaj védi a bőrt a külső hatások okozta károsodásoktól, küzd a ráncok ellen, megakadályozza a bőr öregedését, feszesíti a bőrt, fokozza a mikrokeringést

Nem tartalmaz parabéneket, glutént, allergéneket. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

2 árnyalatban elérhető