SkinLabo

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. november 27.

Kategória:   Hajápolók

Ez az új generációs termék segít csökkenteni a hajhullást, a haj elvékonyodását, amely stressz, esetleges környezetváltozások, vagy hormonális egyensúlyhiány következtében jött létre.

Összetevők:

• a Prohairin Beta-4 erősíti a hajszálat, revitalizálja a hajtüszőket, segíti a sejtek elszaporodását, megakadályozza a hajhullást
  • a rejuline ugyancsak elősegíti a sejtburjánzást
  • a panthenol tápláló, nyugtató és bőrtápláló tulajdonsággal rendelkezik. Hosszan tartó hidratálásának köszönthetően megakadályozza a haj kiszáradását, sérülését. Nem irritálja a bőrt
  • a taurin haj és a fejbőr energizálásában, a gyenge hajszálak erősítésében fejti ki a hatását
  • az allantoin simító és lágyító tulajdonságú
  • a mentol frissíti, és stimulálja a hajat
  • az aquaxyl hidratáló, szerkezetátalakító növényi eredetű hatóanyag, véd a külső tényezőktől, láthatóan simává, és puhává teszi a bőrt.
  • a PP-vitamin megelőzi a hajhullást