SkinLabo

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratálózselé a tökéletes bőrért vulkáni kristályokkal. Az innovatív gél-maszk az azonnali szépség érdekében megszabadítja a bőrt a szennyeződésektől és hidratálja azt.

• A klinoptilolit antioxidáns tulajdonságokkal bír
  • A hialuronsav fő funkciója a bőr hidratálása, rendkívüli vízmegtartó képességgel rendelkezik
  • A copaibaolaj erős gyulladáscsökkentő hatású
  • A C-vitamin egy olyan anyag, ami megakadályozza a szabad gyökök okozta sejtkárosodást. Ez az antioxidáns hatás védi a bőrt a káros UVB sugaraktól, illetve a környezeti mérgektől.

Nem tartalmaz parabéneket, glutént, allergéneket . Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem mitesszerképző.