SkinLabo

Ár:   4140 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. november 27.

Kategória:   Samponok

Kíméletesen tisztít és ápol, segít eltávolítani a korpát, hajszerkezet újjáépítő hatású sampon, amely véd a külső hatások okozta sérülésektől, esetleges hajelvékonyodástól.

Összetevők:

• a panthenol tápláló, nyugtató és bőrtápláló tulajdonsággal rendelkezik. Hosszan tartó hidratálásának köszönthetően megakadályozza a haj kiszáradását, sérülését. Nem irritálja a bőrt
  • a taurin haj és a fejbőr energizálásában, a gyenge hajszálak erősítésében fejti ki a hatását
  • az Aquarich® egy olyan hatóanyag, amely fekete zabkivonatának köszönhetően egyaránt védi a bőrt és a hajat a kiszáradástól. Láthatóan javítja a hajszerkezetet, erősebbé, és fényesebbé teszi azt, védi a töredezettségtől
  • az oktopirox hatékonyan küzd a korpa ellen
  • a polyquaternium-7 egy kondicionáló, simító, nedvességmegkötő hatóanyag.