SkinLabo

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• a krém helyreállítja a bőr természetes egyensúlyát, tónusait, rugalmasságát és puhaságát
  • azonnal felszívódik
  • a nappali krém hidratálja és nyugtatja a bőrta hialuronsav, panthenol és allantoin nyugtató, míg a shea vaj és az olívaolaj bőrpuhító hatású és feszesíti a bőr hidro-lipid rétegét
  • tartalmaz: hialuronsavat, panthenol, allantoint, hidratáló komplex cukrot, shea vajat, olívaolajat
  • nem tartalmaz parabéneket, glutént, allergéneket