SkinLabo

Ár:   7490Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. április 29.

Ár:   7490Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• az öregedésgátló szérum intenzív kezelést nyújt az öregedés jelei elleni küzdelemben
  • a hialuronsav koncentrátum, Argireline, kollagén és goji bogyó kivonat kombinációja olyan nagy hatású formulát eredményez, ami hatékonyan küzd az öregedés jelei ellen
  • a szérum segítségével a bőr regenerálódik, helyreáll, és az arca fiatalabbnak néz ki
  • tartalmaz: hialuronsav, Argireline, kollagén, goji bogyó
  • nem tartalmaz parabéneket, glutént, allergéneket

juditkaa70

2016. április 18.

Fáradt arcbőr ellen kiválóan hatásos,szinte pillanatok alatt kisimul az arcbőr, és üdébbé varázsolja. A nap bármelyik szakaszában használható. Csak ajánlani tudom! 35 éves kor felett ajánlott leginkább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 18.