Skinpharmacy

Ár:   7850 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. május 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az öregedésgátló éjszakai krém maximálisan kihasználja a bőr éjszakai pihenését és úgy hat mint egy vitamin koktél, antioxidáns és hidratáló hatásával a bőrt simává és fiatalossá teszi, mélyen hidratál. Érzékeny, sérült, foltos, fénye vesztett bőrre ajánlott.

Aktív összetevők:

• A C vitamin serkenti a bőr természetes kollagén termelődését.
  • AZ E és B5 vitaminok szerepe, hogy védjék a bőrt a szabadgyökök ellen és öregedésgátló hatásuk mellett védik a bőrt.
  • Az Aquaxyl optimalizálja a víz közlekedését a bőr rétegeiben és megelőzi a kiszáradást.
  • A hialuronsav mélyen behatolva a bőrbe segíti a bőr hidratálását és feszessé teszi.