Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evilshedevil, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

lysza1985

2015. május 25.

A sweet sixteen árnyalatot szereztem be, tényleg nagyon fényes, viszont rózsaszínebbre számítottam. Egészen tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

MelC

2011. november 4.

Gyönyörű, egyenletes a színe, tartós, nem ragadós, abszolút megéri az árát. Én önmagában sokkal jobban szeretem használni, mint rúzson. A Champagne színe a leghíresebb (való igaz, hogy elbűvölő, iszonyú elegáns), de nekem a Touch Of Pink is a kedvencem. Nem érzem a számon, egyáltalán nincs tőle "nehéz" érzésem. Nagyon komfortos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 4.

evilshedevil

2011. augusztus 29.

Nagyon pigmentált és tartós szájfény, amiben gyönyörű mikrocsillámok vannak. Tényleg magas fényű, nagyon látványos!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil