Sleek

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2019. július 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Csodálatos irizáló fényt ad az ajkaknak. Önmagában vagy rúzsra felvive is tökéletes külsőt ad. Hosszantartó formula.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LittleSpark

2019. július 10.

Imádom! Nekem a Hoax árnyalat van meg ami szerintem a képen is van. Ez alapjáraton rózsaszín, de attól függően hogy esik rá a fény arany és kicsit zöldes árnyalatban játszik. Ezt a színt én egy hasonló rózsaszínre (folyékony rúzs, vagy szájceruza) szeretem felvinni az említett alapszín miatt. A többi színnél ez nyilván más, de azokat nem próbáltam csak megcsodáltam. A csillámok látszanak benn, nem szaténfényről van szó, szóval aki ezt nem szereti biztos nem fog tetszeni. lehet vele durvulni és brutál erősen fel lehet vinni, de leheletvékonyan, elütögetve is nagyon szép.Elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak