Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. február 22.

Lelőhely:   Müller

Limitált kiadás

A 2010-ben kiadott Sparkle továbbfejlesztett utódja.

12 csodálatos fényes árnyalattal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

horvathm

2013. január 2.

Én is nagyon szeretem ezt a palettát. Nagyon szépek a színek, jól kihasználhatóak és variálhatóak is:D Nekem bejön, mint minden eddig megszerzett smink palettám:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

JuliaLRose

2013. január 1.

Egy ideje kinéztem magamnak a Sunset palettát, de mikor Make Up Plazán megláttam ennek a palettának a színeit, elég hamar eldöntöttem, hogy őt szerzem be az előbbi helyett karácsonyra, pláne mivel limitált.
A netes képeken is gyönyörűen néz ki, de élőben még kellemesebb a hatás - pláne egy-két sminkvariáció kipróbálása után. Nagyon belezúgtam : ))) Nekem a csillámok színe és mennyisége is abszolute bejön, szépen harmonizálnak a paletta színeivel, ízlésesek! Az aranyok és a bronzok is borzasztóan jól pigmentáltak, a szemhéjon is selymesek, finomak.
Már azon járt a fejem, hogy mihez kezdek, ha egyszer elfogy. :P
2590Ft-ért tényleg egy csoda, ha szeretnétek ilyet rendelni, de hezitáltok, én mindenképp kipróbálásra biztatnálak titeket. : )))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

Már azon járt a fejem, hogy mihez kezdek, ha egyszer elfogy. :P

rocksteadycat

2012. december 28.

Van már több palettám, matt is szaténfényű is. Kellett egy igazi csillogós is.
Nagyon szép, mély színei vannak, tartósak, nem mászkálnak el a szemhéjamon. Gyönyörűen csillognak, tényleg káprázatosak a színek.
Egy-kettő kicsit jobban pereg felvitelnél, de ez sem zavaró ha odafigyel az ember.

Update: két árnyalattól irritálódik a szemem.. nem tudom hogy a csillámocskáktól, vagy magától a pigmenttől.. :( a többivel eddig nincs gondom, de most nem merek tovább kísérletezni egy darabig, mert nem akarok megint véres-fájós szemet. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 28.

Van már több palettám, matt is szaténfényű is. Kellett egy igazi csillogós is.

Réti_D_smink

2012. december 16.

Ez is, mint a többi 12-es paletta gyönyörű színekkel van tele. Valóban mikrocsillámos és nem nagyszemű, hanem igazi apró, pici fényes csillámok. Tegnap kaptam kézhez a Make Up Plazából vettem (nyilván én is, mivel olcsóbb a szállítás és az árfolyam átszámítása miatt ugyan annyiba kerül itt is, mint kint), bomba biztosan érkezett. Sajnos azóta nem sütött a nap, így csak lámpafénynél néztem meg, de valami gyönyörű csillogó. Szabad fényben vagy napfényben szerintem még extrább a csillogása. Extra pigmentált, szép színek. Nem ül bele a redőkbe. Szerintem a MUP holnapján teljesen korrektül le vannak írva a színek, így olvasható, hogy a 12 színből 8 kapott mikroglittert, 4 pedig fényes (arany, ezüst stb.) A fotó teljesen jó, nekem ilyen élőben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

Glara

2012. december 13.

A Sleek honlapjáról rendeltem, 1 hét alatt ért ide. Imádnivalóak a színei, régóta keresek ilyen szép, meleg lilákat. A sötétkék egy álom, nem fekete hanem igazi mélykék. Sajnos nem csillog annyira, mint a promóképek mutatják, a legtöbb csillám a színek felszínére jutott. Ettől függetlenül szuper kis paletta, erősen pigmetált színekkel (kivétel a fenyőzöld és az alsó sor szürkésbarnája). 10 dollárt vidáman megért, nagyon jól használható színek ezek, cask ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.

Yndre

2012. december 10.

Ezt a palettát már én is fel akartam tölteni, de svivko megelőzött... :) Úgyhogy ide írom a véleményem.

Már nagyon vártam ezt a palettát, hihetetlenül szépnek tűnik a képeken. Igazából inkább selyemfényű, enyhén csillámos-szaténos árnyalatokra számítottam. Volt szerencsém "élőben" is megnézni megvétel előtt, de kicsit csalódott lettem. A benne lévő csillámok óriásiak, nagyon glitteres. Így nekem nagyon olcsó hatása van. Őszintén szólva én a régebbi kivitetézésű Sleek szemfestékeket jobban szerettem (amik még "rácsos" lenyomatúak voltak) azok sokkal selymesebbek, krémesebbek voltak. A jelenlegi színek kissé krétásabbak. Végülis nem rossz ez a paletta, Sleek függőknek biztosan gyűjtői darab, de nekem annyira nem tetszik, ettől függetlenül lehet, hogy a későbbiekben megveszem, de első látása nem estem hanyatt. Annyira feltűnően csillog, hogy tényleg csak alkalmi darab, hétköznapra semmi estre sem használható.
Gondoltam jó ezt tudni, főleg aki a MUP-ról rendel, mert a hivatalos képeken sokkal visszafogottabbnak tűnnek a csillámok.
Biztosan hozza a megszokott jó minőséget, de én a nagy glitterek miatt levonok egy pontot. Bár elképzelhető, hogy lesz olyan akinek pont ezért tetszik majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.