Smashbox

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairyqueen, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Douglas, online
Bőrtípus:   Normál

Olajmentes alapozás előtti primer. Biztosítja az alapozó tartósságát.

Ár: 6000 + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+800 Ft)
Ár: 1500 ft postaval , Eladó: Lina6
Állapot: 12/3-4 ml, Helyszín: St, fizetés: Banki ut

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 1.

Szilikonbomba, a maga előnyeivel és esetleges hátrányaival, ezzel együtt szeretem.
Szerencsére nincs problémám az arcbőrömmel, nincsenek hegek, túlságosan tág pórusok, sem zsíros, vagy száraz részek.
Lehet, hogy csak placebo hatás, de szebbnek látom a sminket vele, mint nélküle. Egy lágy, zselés hidratáló fölé kerül, minimális mennyiség is elég belőle a babasimaságú bőr eléréséhez.
Szívesen használom a Smashbox márka termékeit, még nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Szívesen használom a Smashbox márka termékeit, még nem csalódtam benne.

Ayase

2020. május 21.

Mindenhol istenítik ezt a primert zsíros bőrre, nekem nem lett a kedvencem. Voltak napok amikor működött és volt amikor nem. Ennyi pénzért úgy gondolom, kellett volna valami különlegesen produkálnia, de nem esetem hanyatt. Feltölti valamennyire a pórusokat és tartósabb is az alapozó vele, de nem kiemelkedő. Nem vettem újra és nem is tervezem. Az összetevők-ár-mennyiség miatt 3 csillag, de valahol a 3 és 4 között van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Sztellaaaaa

2020. április 20.

Nem terül valami jól az arcbőrömön, de jól tartja az alapozót rajtam a nap folyamán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

preka

2019. november 7.

nekem nem jott be sajnos. eleg zsiros borom van, kicsit ugy ereztem, hogy "csuszkal" rajta az alapozo, es nemhogy segitene a sminken, sokkal inkabb hamarabb lekopott. sajnalom, mert nagy a hype korulotte, nagyon akartam szeretni, de nekem nem jott be. Ugyanez az arkategoria a Benefit Porefessional es sokkal jobban megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

cattitude

2019. október 9.

tömény szilikon, nem is nagyon tesz jót a bőrömnek, de alkalomra, fotókhoz szuper. nagyon szépen megtartja az alapozót egész nap és kisimítja az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Csillampor26

2019. október 3.

Életem primere! Próbáltam már Fentyt, Benefitet, Beccat, de ez magasan túlszárnyalja mindet. Alapbol nagyon hamar átzsírosodik a bőröm, de ezzel a csodával egy végigbulizott este után is olyan, mintha frissen vittem volna fel az alapozót. Felkenés után babapopsi tapintású lesz a bőröm, nagyon könnyű rajta eldolgozni bármit. Mindennapi használatra nem alkalmazom, egyrészt az ára miatt, másrészt nem hinném, hogy annyira jót tenne a bőrömnek hosszú távon, de ha tartós sminkre van szükségem, mindenképpen ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

rekucccc

2019. szeptember 18.

Életem első primere, ami most magasra tette a lécet. Sokáig csak szemezgettem vele a brutál ára miatt, aztán mikor akciós volt, lecsaptam rá. Babapopsi simaságú arcot varázsol, tökéletesíti a bőrfelszínt, könnyebben, egyenletesebben lehet rá alapozni, egész nap a helyén tartja a sminket. Nagyon kevés kell belőle, úgyhogy szerencsére sokáig elég lesz. Az extrém érzékeny bőrömet sem bántja, nem szeretnék már nélküle élni :D egyetlen hátránya az ára, de szerencsére van belőle kisebb kiszerelés meg néha akciók. Aki teheti, mindenképp próbálja ki, szerintem csoda kis primer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

thepinkpanther

2019. szeptember 3.

Nagyon jó primer, első tubussal használom. A nagy melegben csak késő délutánra kezd fényleni az arcom, elég sokáig tart a hatása. Nyáron csak fényvédő krém fölé szoktam használni. Egyenletessé, puhává és selymessé teszi a bőrt, egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

tara95

2019. augusztus 10.

Életem legjobb primere. Az első, amitől nem gyulladt be az arcom, egyáltalán nem fényesedem át vele, betonbiztosan tartja a sminket, eltünteti a pórusokat, nagyon kevés kell belőle és ami a legjobb, hogy lemosás után szebb a bőröm. Gondolom a minimális retinol is bejátszik, de védi az arcom a vízhiány okozta kiszáradástól és a sminktől is. A smashbox nagyon ott van, ha primerről van szó, már nem is sminkelek nélküle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Boriskajuliska

2019. április 3.

A fényvédős verzót használom és nagyon szeretem. Selymes tapintású nem kukacodós fajta az alapozó is szépen siklik, terül rajta akár ujjal, ecsttel vagy blenderrel viszem fel. A smink szebb vele mint nélküle, a tartósságát tekintve nem tudok nyilatkozni mivel eleve tartós alapozókat használok. Legközelebb a pórus finomító verziót fogom kipróbálni ami nem mostanában lesz, mert negyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.