Smashbox

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: fairyqueen, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. április 28.

Bőrtípus:   Normál

Olajmentes alapozás előtti primer. Biztosítja az alapozó tartósságát.

Ár: 2900 forint , Eladó: Legadema

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lina14

2022. március 8.

Mivel szilikonos, nekem eltömi a pórusaim hosszútávú használatnál, azonnali matt hatást ad, de nem tart egész nap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

koalace

2022. január 23.

Népszerűtlen leszek a véleményemmel, de nekem ez a primer óriási csalódás, pedig többedjére teszteltem, így azt hiszem kialakult véleményt tudok róla mondani. Legutóbb tegnap teszteltem, egy fülledt koncert előtti smink elkészítése során. Nem tudok jobb szót rá, de nekem egyszerűen meghal tőle az arcom, kész múmiaként festek. A nem matt alapozók is halottnak mutatnak a pofimon, valahogy az összkép lesz nagyon csúnya.
A termék valóban konzerválja az elkészült sminket, de sajnos a végeredmény nekem a tükörben rettenetes, holott vastagon aláhidratálok, és este például vödörnyi napfényvédő sem volt rajtam, mint egyébként evör. (A napfényvédők azért be szoktak kavarni egy-egy smink végeredményébe, ha az elvi előírt mennyiséget kenem magamra....)
Ha ez még nem volna elég, ezen primer után kínszenvedés bármilyen technikával az alapozó felvitele, és már a művelet közben látszik, hogy enyhén szólva is csúnya lesz a végeredmény. Arról nem beszélve, hogy mivel nem siklik a primeren az alapozó, az ecset rendesen nyúzza az arcbőrömet alapozás közben, ha ezt a primert viselem.
Nem szoktam vastagon alapozni, szóval ez sem lehet hibafaktor. Pici, 12 ml-s mintám van a termékből, elhasználgatom, próbálgatom még, de egyelőre ez nekem nagyon nem jött be. A Farmasi primere fényévekkel jobban bevált termék ebben a kategóriában, ráadásul a Smashbox árának töredékéért. Nagyon jóindulattal, ez egy 3 csillag, mert fene jó vajszívem van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 23.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 1.

Szilikonbomba, a maga előnyeivel és esetleges hátrányaival, ezzel együtt szeretem.
Szerencsére nincs problémám az arcbőrömmel, nincsenek hegek, túlságosan tág pórusok, sem zsíros, vagy száraz részek.
Lehet, hogy csak placebo hatás, de szebbnek látom a sminket vele, mint nélküle. Egy lágy, zselés hidratáló fölé kerül, minimális mennyiség is elég belőle a babasimaságú bőr eléréséhez.
Szívesen használom a Smashbox márka termékeit, még nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Szívesen használom a Smashbox márka termékeit, még nem csalódtam benne.

Ayase

2020. május 21.

Mindenhol istenítik ezt a primert zsíros bőrre, nekem nem lett a kedvencem. Voltak napok amikor működött és volt amikor nem. Ennyi pénzért úgy gondolom, kellett volna valami különlegesen produkálnia, de nem esetem hanyatt. Feltölti valamennyire a pórusokat és tartósabb is az alapozó vele, de nem kiemelkedő. Nem vettem újra és nem is tervezem. Az összetevők-ár-mennyiség miatt 3 csillag, de valahol a 3 és 4 között van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Sztellaaaaa

2020. április 20.

Nem terül valami jól az arcbőrömön, de jól tartja az alapozót rajtam a nap folyamán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

preka

2019. november 7.

nekem nem jott be sajnos. eleg zsiros borom van, kicsit ugy ereztem, hogy "csuszkal" rajta az alapozo, es nemhogy segitene a sminken, sokkal inkabb hamarabb lekopott. sajnalom, mert nagy a hype korulotte, nagyon akartam szeretni, de nekem nem jott be. Ugyanez az arkategoria a Benefit Porefessional es sokkal jobban megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

cattitude

2019. október 9.

tömény szilikon, nem is nagyon tesz jót a bőrömnek, de alkalomra, fotókhoz szuper. nagyon szépen megtartja az alapozót egész nap és kisimítja az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Csillampor26

2019. október 3.

Életem primere! Próbáltam már Fentyt, Benefitet, Beccat, de ez magasan túlszárnyalja mindet. Alapbol nagyon hamar átzsírosodik a bőröm, de ezzel a csodával egy végigbulizott este után is olyan, mintha frissen vittem volna fel az alapozót. Felkenés után babapopsi tapintású lesz a bőröm, nagyon könnyű rajta eldolgozni bármit. Mindennapi használatra nem alkalmazom, egyrészt az ára miatt, másrészt nem hinném, hogy annyira jót tenne a bőrömnek hosszú távon, de ha tartós sminkre van szükségem, mindenképpen ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

rekucccc

2019. szeptember 18.

Életem első primere, ami most magasra tette a lécet. Sokáig csak szemezgettem vele a brutál ára miatt, aztán mikor akciós volt, lecsaptam rá. Babapopsi simaságú arcot varázsol, tökéletesíti a bőrfelszínt, könnyebben, egyenletesebben lehet rá alapozni, egész nap a helyén tartja a sminket. Nagyon kevés kell belőle, úgyhogy szerencsére sokáig elég lesz. Az extrém érzékeny bőrömet sem bántja, nem szeretnék már nélküle élni :D egyetlen hátránya az ára, de szerencsére van belőle kisebb kiszerelés meg néha akciók. Aki teheti, mindenképp próbálja ki, szerintem csoda kis primer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

thepinkpanther

2019. szeptember 3.

Nagyon jó primer, első tubussal használom. A nagy melegben csak késő délutánra kezd fényleni az arcom, elég sokáig tart a hatása. Nyáron csak fényvédő krém fölé szoktam használni. Egyenletessé, puhává és selymessé teszi a bőrt, egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Az Afrikai esőerdőkben honos fa magjának, a kóladiónak a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Hatása jórészt magas koffeintartalmával magyarázható: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet) hatása van a bőrre.