Smashbox

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MakeupMarket, Módosítva: 2018. július 9.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   Douglas, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Könnyen használható, mattító primer stift, mely 12 órán át véd az átfényesedés ellen.

Emolliensek: Dimethicone, Triethylhexyl Trimellitate, Hydrogenated Polyisobutene, Ethylhexyl Hydroxystearate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid
Szilikonok: Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Polysilicone-11
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.