SmoothSkin

Ár:   139 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katalin89, Módosítva: 2017. december 18.

Ár:   139 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A SmoothSkin Gold a leghatékonyabb és a legerősebb otthoni használatra kifejlesztett IPL technológiával dolgozó szőrtelenítő gép a piacon, mellyel az egyes testfelületek kezelése akár pillanatok alatt elvégezhető. Használata gyors és egyszerű. Gyorsasága abban mutatkozik meg, hogy a villanások között kevesebb, mint 1 másodperc telik el. Ez azt jelenti a gyakorlatban, hogy a nagyobb területek (mint például a lábak) szőrtelenítésével is néhány perc alatt végezni lehet. A készülék 300 000 villanásra képes.

Használata biztonságos és könnyű, maximális teljesítmény a bőr igénye szerint. A beépített egyedülálló bőrérzékelő szenzor segítségével állítja be a személyre szabott, legideálisabb kezelést („Detect and Set”, azaz „érzékelésen alapuló önbeállítás” funkció). A készülék technológiájának köszönhetően mindenfajta bőrön használható, csak a legsötétebb bőrtónuson nem. Használatához semmilyen védőfelszerelésre, sem vezető gélre nincs szükség.

Kétféle kezelési mód közül választhatunk: csúsztatott vagy koncentrált kezelés, valamint található rajta egy „Gentle Mode” gomb, mely csökkenti a felszabaduló energiát, így segít azoknak, akiknek érzékeny a bőre.

katalin89

2017. szeptember 20.

Egy másik otthoni géppel kezdtem az IPL kezeléseimet, viszont az a gép többször is meghibásodott, így a cég csere helyett egy másik készüléket ajánlott fel, mégpedig ezt a SmoothSkin Gold-ot. Az előző géphez viszonyítva talán egy picivel gyengébb, viszont a kezelőfej úgy lett kialakítva, hogy a kézfejemen és a lábfejemen is szépen tudok villantani vele és ez mindenképp plusz pontot jelentett a másik géppel szemben. És jelent most is:) Kb. a teljes testemet kezelem a géppel és már a 3. kezelés után kezdtek szőrtelen foltok megjelenni. Ma már 12 kezelésen vagyok túl (14 hét alatt). Nagyon látványos az eredmény, főleg a hónaljamnál. Itt egy összehasonlítás is: https://i.imgur.com/n9zrKoI.jpg Mindhárom kép a borotválás utáni 3. napon készült.
A lábamon leginkább az epilálás és borotválás utáni pöttyök miatt kezdtem el használni. A szőrnövekedés itt is nagyon lelassúlt és már csak inkább a vádlim külső részén nő szőr, de pöttyök még vannak a lábamon, bár a bőröm is nehezebben gyógyul, legyen szó bármilyen sebről, szóval még nem adtam fel a reményt:) A karomat is imádom!:)) Régen naponta elővehettem a borotvát, most viszont 5 nap után is csak 1-2 pihécske kezd megjelenni. Bár nem tűnt el teljesen a szőr sehol, de nagymértékben csökkent a szőrmennyiség, a szőrvastagság és a szőrnövekedés is nagyon lelassúlt. Aki szőrösebb az átlagnál, az tudja mit jelent, ha nem kell naponta borotválnia bizonyos testrészeit és nyugodtan elmehet úgy egy 5 napos kirándulásra, hogy nem viszi magával a borotvát (max. csak megszokásból pakolja be:)) ) Tehát életem egyik legjobb döntése volt, hogy IPL gépet vettem és már azt sem bánom, hogy az előző gépem nem úgy működött, ahogy kellett volna. Elégedet vagyok ezzl a készülékkel és mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.