Sodasan

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, Módosítva: 2015. június 8.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Elpusztítja a baktériumok 99%-át. Illatmentes, színezőanyag mentes, ellenőrzött hatékonyságú. A magas alkohol tartalom miatt rendszeres használata a bőrt szárítja, ezért Bionom.hu szakértői csak indokolt esetben javasolják a használatát.

Összetevők 100g oldatban: 72,3g növényi alkohol 96% (ethanol)*, 1g glicerin*, 0,5g tejsav, 0,5g citromsav, 25,7g víz

*ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból

DianaS

2016. március 4.

Alap darab a kézfertőtlenítő ha útnak indulok, ezért áttértem a géles állagúakról erre a remek fújkálósra. Nagyon elegem lett, hogy egy ragadós bevonatot képeztek amitől azt éreztem, hogy még több kosz ragad a kezemhez, és nem utolsó sorban nagyon ártalmasak az ilyen termékeknek hatóanyagai. Ebben a legjobb, hogy öko, elég csak egy-két fújás, de nem használom életvitel szerűen az alkohol miatt. Én is ezzel fertőtlenítem a púder ecstet és a púder szivacsot. Táskába is remekül befér. Mindig ilyen kézfertőtlenítőt kerestem, és a márkával is elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

natasa

2015. május 31.

Nagyon praktikus. Kézfertőtlenítésre, sminkecsetek fésűk tisztításához is használom. Ja, és néha spriccelek belőle kicsit szemhéjpúderre, arcpúderre is. Így a bacik számát remélhetőleg csökkentem. Nem használom naponta, de hasznosnak tartom. Külön jó pont, hogy nincs benne klór, meg egyéb agresszív anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 31.