Solanie

Ár:   4699Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 4 699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Moonlight, az összetevőket feltöltötte: butizs, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   4699Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Alveolashop.com, 4 699 Ft

A zsíroldható C-vitamin-származék intenzíven serkenti az új kollagén rostok képzõdését, lassítja az öregedés folyamatát, ellenállóbbá teszi a bõrt. Jelentõsen javítja a bõr külsõ megjelenését. Gátolja a vízvesztést. Tápláló, rugalmasító, megköti a szabad gyököket.

Ár: 4 699 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Odi

2017. december 4.

Száraz, vízhiányos bőrömre vettem. Felvitel után olajos érzetet hagy maga után, de utána az éjszakai krémet teszem fel így nem feltűnő!
Hatása nekem fantasztikus, egységesebb és feszes bőrt eredményezett már pár nap használat után!
Mintha a pigmentfoltok is világosabbak lennének, de nem tudom igazán megítélni 2 hetes használat után.
Majd visszajövök, és nyilatkozom arról is. Egyenlőre mehet az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 4.

Majd visszajövök, és nyilatkozom arról is. Egyenlőre mehet az 5 csillag.

butizs

2017. június 4.

Solanie-s termékek pozitív tapasztalatai után bátran vettem meg a szérumot, de sajnos nem tájékozódtam alaposan, ez a szérum szerintem kifejezetten száraz bőrre ajánlott. Az én zsíros bőröm nagyon olajos volt tőle, nem volt kellemes "viselni", nem is szívta be a bőröm, fénylett tőle. A hosszútávú hatásáról így nyilatkozni nem tudok, mert csak egyszer használtam. Pattanást, irritációt az az egy alkalom nem okozott, pedig az alkohol tartalmú szereket nem nagyon szereti a bőröm. Mellette szól még, hogy illatanyagmentes.Az ára is barátibb (15 ml 2500 Ft körül), mint más C vitaminos szérumoknak.
Up.:Mivel hirdettem eladásra de nem kellett senkinek elhasználtam: a titok, hogy vizes arcra kell felvinni, úgy könnyebben bedolgozható ám, így se szívódik be teljesen, emiatt csak éjszakára használható.Ami meglepő, hogy olajos állaga ellenére egyáltalán nem okozott pattanást, és tényleg üdébb bőrt eredményez..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol