Best of Beauty 2019

Solanie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alveola, Módosítva: 2018. október 2.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Magas ásványianyag és nyomelem tartalmú maszk holt-tengeri iszappal. Tengeri só tartalma révén táplálja és tisztítja a bőrt. Teafa és citromhéj olaj összetevői révén normalizálja a faggyútermelést, erősíti a hámszövetet, így segíti a bőr védekező képességét.

Ramada86

2018. október 18.

Nekem egyáltalán nem vált be, lehet sose sikerült jól kikevernem, de a levétele sose sikerült normálisan, hatást se tapasztaltam, és büdös is volt a részemről

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

TimyeK

2018. augusztus 4.

Nagyon szuper maszk! Szépen tisztítja, mattítja és ami a legjobb: nyugtatja a bőröm. Este használom, reggelre szépen eltűnnek a gyulladások. Egy tasak nekem kettő alkalomra elég, de tényleg jó lenne, ha nagyobb kiszerelésben is meg lehetne vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

tara95

2018. július 11.

Életem egyik legjobb maszkja, ami valljuk be, nem kis teljesítmény. Érdemes kisebb adagokban, gyorsan keverni hogy ne legyen csomós, rengeteg ez a 6 g, egy kk bőven elég kb pedig nagy tök fejem van. Le lehet dörzsöl ni mert gumiszerű lesz, ennek köszönhetően nem szárít, mégis fullosan kipucolja a bőrt, tiszta, matt, feltöltött, lehúzza a pirosságot, tényleg tátva maradt a szám. Bátran vigyétek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Cu2tka-baba

2017. december 28.

Szépen tisztít és nem irritálja a bőrt. Az egyetlen amit sajnálok, hogy nem lehet nagy kiszerelésben kapni még az alveola honlapján sem. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Emolliensek: Citrus Limon Peel Extract
Illatanyagok: Limonene, Citral
Színezékek: Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77499

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!