Soliteint

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2016. január 4.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Tusfürdők

Különleges minőségű, kíméletesen tisztító tusfürdő hatóanyagai a gyógynövények legértékesebb összetevői, az aromaterápiás hatású illóolajok. Tusolás közben a rozmaring, zsálya, eukaliptusz, szegfűszeg, levendula, kakukkfű és borsmenta illó részecskéi a bőrbe felszívódva, frissítő, keringésélénkítő, vitalizáló hatásukat gyorsan kifejtik. Visszaállítják a test és lélek harmóniáját. A tápláló avokádó olaj megelőzi a bőr kiszáradását. A kamilla kivonat és allantoin nyugtató, regeneráló hatású.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia