Soliteint

Ár:   359 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zitasz93, Módosítva: 2017. november 17.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

100% cellulóz, természetes, bőrbarát törlőkendő

Hatékonyan távolítja el az arcról a sminket és a szennyeződéseket. Alkoholmentes, a bőrt nem szárítja. Hidratáló és gyulladáscsökkentő hatású aloe vera kivonatot tartalmaz. Használata puha, finom tapintású arcbőrt eredményez.

Mahoney

2019. december 11.

jézusom mennyit elhasználtam belőle😅nem vagyok spórolós típus, gyorsan fogyott😛ár-érték arányban megérte

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Jayf

2019. december 10.

Az illata számomra borzasztó, viszont legalább olyan hatékony, mint a Nivea és társai, az ára meg csak az 1/3-a. És végre egy kendő, ami nem csípi a bőröm. Remek választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Csobanka

2018. szeptember 14.

Végre egy pozitív csalódás. A legjobb kendő, amit eddig használtam (helia-d-seket és niveásat ítéltem eddig használhatónak, de fentartásokkal). Nem irritál de teszi a dolgát, az ára kedvező, egyedül a csomagolás rossz, ahogy tépem szakad a zacskó is, újra kell celluxozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

tamara428

2018. április 23.

Alaposan leszedte a sminkemet és nem irritálta a bőrömet. Ha utazom és nem akarok sminklemosót és vattakorongot cipelni, akkor egyszerűen csak ezt viszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Alexia

2018. február 20.

Jó árban van. (360 körül 20 kendő). Az illata nem zavaró. Kellően nedvesek, és nagyok a kendők. Nekem egy teljes smink leszedéséhez elég is egy belőle. :) Már többször újra is vettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3